Vivasan – швейцарська якість у вашому домі

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Кожен з нас піклується про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких. Але, на жаль, при сучасному ритмі життя не завжди є час на повноцінний вибір різної продукції, яка підходила б кожному і мала дійсно якісні показники. Компанія Vivasan допоможе кожному поліпшити своє життя, заощаджуючи при цьому ваш час.

Одна з найдавніших професій в Швейцарії – Drogisten (в перекладі українською – аптекар). Люди цієї професії спеціалізуються на продажу аптекарських і парфумерно-галантерейних товарів. При цьому проходять спеціальне навчання, складають державний іспит і отримують знання рецептур, які використовували їх попередники. Такі фахівці мають право самостійно винаходити продукцію на основі лікарських трав і рослин, використовуючи знання традицій, яким кілька сотень років.

Компанія Vivasan успішно застосовує такі знання у виробництві своєї продукції, а саме: від натуральних ефірних олій, композицій ефірних олій, БАДів, косметики з догляду за обличчям і тілом, спеціальних кремів на рослинній основі з ефірними оліями, шампунів, натуральних фарб для волосся, засобів з догляду за волоссям і різні інші спеціальні продукти, необхідні для всієї родини. Старовинні перевірені рецепти використовуються для виготовлення потрібних засобів за допомогою новітніх технологій, таким чином покращуючи якість життя своїх клієнтів.

Контроль виробництва засобів для підтримки здоров’я і краси тіла в Швейцарії відбувається на всіх етапах, зокрема відбувається контроль сировини від насіння до збору врожаю. Весь асортимент продукції має сертифікати GMP і SwissMedic. Всі заводи, що виробляють продукцію для Vivasan, використовують виключно добірні, екологічно чисті рослинні компоненти.

Vivasan – швейцарское качество в вашем доме

Роблячи вибір на користь здоров’я, кожна жінка хоче отримувати якісний продукт, при цьому не витрачаючи на нього всі гроші світу. Купуючи продукцію Vivasan, можна забезпечити сім’ю всім необхідним для повноцінного життя, зберігаючи особистий час й отримуючи дійсно швейцарську якість.

Варто звернути увагу, що в поняття якості входить не тільки процес виробництва засобів, але і кількість діючих речовин, які використовуються в продукції, інакше кажучи, біодоступність. Адже якщо рівень біодоступності низький, то організм не отримує необхідних речовин, відповідно, такий продукт буде просто непотрібним у вашому домі.

Купуючи, наприклад, біологічно активні добавки виробництва Vivasan, ви отримуєте високу біодоступність діючих речовин.

За останні кілька років компанія Vivasan провела велику дослідницьку роботу в поліпшенні біодоступності своїх засобів, поліпшивши технології виробництва капсул і створивши розумні рецепти з природними консервантами.

Vivasan – швейцарское качество в вашем домеТРЦ Globus, Lavina Mall, RiverMall, Мост-сити

Використовуючи всі свої ресурси, компанія Vivasan поставила мету – покращувати життя своїх клієнтів у всіх сферах. Так, ви можете придбати продукцію для підтримки здоров’я, краси тіла й обличчя, ароматичні засоби на основі натуральних ефірних олій і, звичайно ж, для прибирання вдома без шкоди для здоров’я і довкілля.

Ви не зможете пройти повз шоурума Vivasan – аромат ефірних олій не залишить байдужим нікого. Загляньте, адже у вас є можливість особисто переконатися не тільки в якості продукції, але і в дійсно швейцарському сервісі.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також