Водостійкий маркер для брів: топ-5 варіантів на будь-який гаманець

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Водостійкі маркери для брів – ідеальне рішення для тих, хто вважає за краще створити виразні брови за пару хвилин без походів до салону.

Маркери для брів відрізняються від всіх brow-засобів, які ви пробували. На відміну від пудри або олівця, макіяж з ним не виглядає крейдяним і візуально неприродним – насправді маркери для брів можуть бути чудовим інструментом, якщо ви хочете створити більш натуральний вигляд для легкого денного макіяжу.

Ми вже розповідали, як використовувати маркер для брів, і ділилися списком кращих (читайте тут), але з настанням спеки зростає потреба в водостійкій косметиці, яка не пливе і не розтікається від яскравого сонця. Саме такі ми й зібрали в нашій добірці нижче. Вони допоможуть вам створювати бездоганний вигляд брів без постійності мікроблейдингу.

Urban Decay, Brow Blade Ink Stain + Waterproof Pencil

Urban Decay Brow Blade Ink Stain + Waterproof Pencil

Засіб два в одному – олівець і маркер для брів, за допомогою якого можна легко намалювати ідеально чіткі волоски, які не можна відрізнити від справжніх. Все завдяки революційному кінчику, який дозволяє створити точні лінії, а кремовий водостійкий олівець заповнює рідкі ділянки. Це ідеальне рішення для брів на професійному рівні. Об’єм 0,4 мл, орієнтовна ціна 690 грн.

Stila, Stay All Day® Waterproof Brow Color

Stila, Stay All Day® Waterproof Brow Color

Один з найпопулярніших маркерів для брів, який добре зарекомендував себе на ринку. Найтонший фарбувальний аплікатор полегшує нанесення і створює штрихи, схожі на рідне волосся, тому брови з ним виглядають природно повними і підкресленими. Завдяки водостійкій формулі можна не хвилюватися, що засіб «попливе» від спекотної погоди. Об’єм 0,5 мл, орієнтовна ціна 890 грн.

Lamel, Professional Brow Microblading Pen

Lamel, Professional Brow Microblading Pen

Бюджетний фломастер для брів з водостійкою формулою від Lamel – знахідка, якщо ви не хочете віддавати за засіб велику суму. Він добре пігментований і дозволить вам швидко створити ідеальні брови. Потрійний аплікатор дозволяє одночасно нанести три рівні лінії, швидко заповнюючи порожнечі та моделюючи форму контурів. Об’єм 1,1 мл, орієнтовна ціна 100 грн.

Eveline Cosmetics, Precision Tattoo Brow Definer

Eveline Cosmetics, Precision Tattoo Brow Definer

Ще один бюджетний варіант без шкоди для гаманця. Водостійкий маркер для брів від Eveline Cosmetics ідеально підійде тим, у кого рідкі брови, і хто хоче зробити їх густими без відвідування тату-салону. Пігмент фломастера зі спеціальним наконечником у вигляді тонких зубчиків дозволяє провести акуратні штрихи уздовж лінії росту волосків, завдяки чому виходить ефект натуральних брів, який можна порівняти з технікою мікроблейдингу. Об’єм 0,5 мл, орієнтовна ціна 140 грн.

LiLo, Brows Filler

LiLo Brows Filler

Водостійкий лайнер LiLo Brows Filler зі зручним потрійним аплікатором надає бровам акуратну форму і візуальний обсяг без слідів штучного підфарбовування. При цьому візуальний ефект мікроблейдингу з ним забезпечений! Він стійкий до факторів довкілля, в тому числі й до вологи, тому не розмазується під час нанесення та не розтікається протягом всього дня. Об’єм 1 мл, орієнтовна ціна 180 грн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також