Говорить редакція: локони «хард воркинг» у G.Bar

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Елизавета Топух

Всім привіт! Мене звуть Ліза Топух, і я головний редактор Beauty HUB. Сьогодні ми запускаємо новий формат публікацій «говорить редакція», в якому кожен член команди чесно і відверто розповідає свою думку. Вельми суб’єктивну і до болю цікаву. Починаємо!

Про свій хворобливий блонд і мільйон факапів з волоссям я розповідаю регулярно, але мало хто знає, де і як все-таки навчилася надавати їм пристойного вигляду і навіть нариватися на компліменти від жінок. Про лікування і догляд розповім у наступних випусках, а зараз про радісне та прекрасне – похід до відомого всім G.Bar 14 лютого!

Запис у G.Bar. Потрапити в передсвятковий час у будь-який салон краси проблематично, але в “Джи” практично нереально, адже там середній чек й атмосфера в стилі only magic. Мені вдалося потрапити прямо в День закоханих, що є маленькою перемогою, і ось чому:

  1. Атмосфера свята на максимум.
  2. Приємні сюрпризи: вміють дивувати (і я не про хамство).
  3. Подаруночки: якась дрібниця, але так приємно.

Про майстерність і майстрів. Люди – це найцінніше в будь-якому бізнесі, і мені здається, G.Bar знайшов «крихіток», які роблять, мабуть, кращі локони в столиці. Не треба на мене ображатися! (Це я всім колегам за цехом, з якими ми працюємо. У вас інші сильні сторони.) Але особисто для мене майстерність, швидкість і якість накручування «хард воркинг» не має аналогів у Києві.

Додаю фото на третій день після накручування. Судіть самі.

Елизавета Топух
Елизавета Топух

P.S.: 14 лютого я була в G.Bar Special у майстрині Олени Нестеренко.

Якщо говорити на чистоту, то багато хто не люблять G.Bar саме за цю дитячу казку: феї, блискітки, цукерки… Нібито така атмосфера підходить дітям і підліткам, а поважна пані піде в більш «дорослий» салон краси. Так, ви маєте рацію. Але на смак і колір … самі знаєте.

Але якщо ви запитаєте у мене, чи піду я в G.Bar на 8 Березня, то я відповім – так!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також