Високі матерії: цитати про етикет від Олі Фреймут

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Високі матерії: цитати про етикет від Олі Фреймут

Українська телеведуча, письменниця і журналістка сьогодні святкує свій день народження. На честь свята згадуємо головні правила етикету від Олі Фреймут з її однойменної книги.

Сьогодні, 25 лютого, одній з найбільш відомих українських телеведучих Олі Фреймут виповнюється 39 років. Більшість свого життя вона провела перед об’єктивами телекамер і була зафільмована у сотнях телепередач в межах різноманітних проєктів. Однією з останніх ролей Олі була позиція директора школи панянок у передачі “Від пацанки до панянки”. Таке амплуа ідеально розкрило особливий характер та аристократичні манери ведучої. І надихнуло її на написання книги для справжніх леді “Етикет”. У ній Фреймут простими фразами і доступними цитатами, а також іронічними коментарями зі своїм фірмовим галицьким акцентом розповідає про те, як, на її думку, повинна жити і поводитись справжня панянка. 

Про ставлення до себе

***

«Панянка дбає про себе: проходить медогляд щороку. За коробку цукерок та пляшку шампанського медичну книжку не купує».

***

«Пані обов’язково шукає можливість поспати сім годин поспіль (безперервно). У добре провітреній спальні і на натуральній постільній білизні».

***

«Панянка не дзеленчить кістками від надмірної худорлявості. І не перетворюється на величезну перину. Бо їсть маленькими порціями — і ту їжу, на яку хоче бути схожою».

***

«Панянка не залишає засоби гігієни на видному місці. Вона використовує спеціальні пакетики для прокладок і тампонів у громадських вбиральнях. Пані не забуває у такі дні двічі чи тричі на добу приймати душ».

***

«Для всіх частин тіла панна має зволожувальні креми перевірених брендів».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от FreimutOlia (@freimutolia)

Про зовнішній вигляд

***

«Чиста шкіра і ледь підведені уста нададуть вашому образу краплину аристократичності. Не парфумтеся, як з переляку.»

***

«Доглянута шевелюра — найкращий аксесуар, тому не шкодуйте грошей на колориста, перукаря і засоби по догляду за фризурою».

***

«Згорблена спина просить патика».

***

«Ніщо так не збіднює, як одяг зі штучних тканин… Я перевіряю вбрання, перед тим як купувати. Якщо після примірки речі волосся стає дибки, то не придбаю її. У спеку в синтетиці легко засмердітися. Вона дешево блищить і не мнеться».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от FreimutOlia (@freimutolia)

Про поведінку

***

«Жодна напасть так не чуднить панну, як неконтрольовані рухи, ніби у вас короста або лупнуло струмом. Щоб встигнути, коли ви кудись спізнились, не метушіться, наберіть повітрячка і неквапливо починайте збиратися».

***

«Переносьте депресії на завтра, а поганий настрій на Миколи та ніколи».

***

«На зустрічі пані підтримує розмову, доповнює цікавою розповіддю. Бажано цю історію подумки процензурувати. Бо якщо на оглядинах у майбутньої свекрухи ви поділитеся одкровеннями, як у дитинстві вибили сестрі зуба під час гри в карти… Вас запам’ятають… Але сина попросять забути».

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також