Процедура нарощування вій приваблює все більше і більше дівчат. Не дивно, адже майстер у салоні з допомогою одного ритуалу вбиває одразу кількох зайців: подовжує, підкручує вії, робить їх більш виразними та, за бажанням клієнта, змінює відтінок вій. На перший погляд, все необхідне зроблено, і нам залишається лише насолоджуватись власним привабливим виглядом в будь-який час доби. Проте свій внесок у привабливий зовнішній вигляд робить і домашній догляд за віями. Очищення, використання правильних засобів і регулярне прочісування визначають, як саме ваші вії виглядатимуть протягом носіння. Тож розглянемо головні правила з догляду за нарощеними віями.
Не торкайтесь очей без потреби
Не торкатись обличчя без потреби, не терти очі та не спати обличчям в подушку – універсальні правила, які безперервно проголошують усі лікарі. Про важливість дотримання цих базових норм наголошують і майстри з нарощення вій. Річ у тім, що механічні впливи можуть деформувати положення нарощених волосинок і зробити форму вій, м’яко кажучи, дивною. Ще один ризик – нарощені вії можуть відірватися разом із вашими віями, залишаючи лисі ділянки на повіках.
Добре розчісуйте нарощені вії
Аби забезпечити розкішний вигляд нарощених вій і виразний погляд, важливо добре прочісувати вії спеціальною силіконовою щіточкою. Щоб вкласти і розпушити вії, легкими плавними рухами прочешіть їх від основи до кінчиків. Які б вії ви не розчісували – сухі або мокрі, – не торкайтеся їх основи, щоб не пошкодити клей.
У розчісуванні вій є ще один суттєвий плюс: воно стимулює волосяні цибулини, отже, ваші власні вії будуть рости краще.
Уникайте критичних температур
Дуже гаряча вода – не найкращий варіант для нашої шкіри, адже вона руйнує мікробіом, але для власниць нарощених вій – це ворог №1. Високі температури руйнують клей, з допомогою якого штучні волосинки тримаються на віях, і провокує швидке їх випадіння.
Уникайте косметичних продуктів на основі олій і спирту
Будь-які засоби для демакіяжу чи продукти з догляду за шкірою на основі олій можуть зіпсувати вигляд ваших нарощених вій або розчинити клей, на якому вони тримаються, спричинивши випадання в найбільш невідповідний момент. Тому після нарощення вій віддавайте перевагу міцелярній воді для зняття макіяжу, а потім змивайте його легкими пінками або гелями для вмивання. Креми для вмивання та особливо гідрофільні олії варто відкласти, так само як жирні креми для контуру очей. Їх також можна замінити на легкі емульсії чи гелі. Якщо ж ви не хочете змінювати ваш улюблений засіб на більш легкий за консистенцією, тоді намагайтеся наносити його на півсантиметра нижче за контур очей, щоб олії не потрапили на основу накладних вій.
Не використовуйте водостійкі засоби для макіяжу
Водостійкі туші, тіні, бази для тіней і підводки зазвичай розробляються на основі олій, тому вони також шкодять нарощеним віям, спричиняючи їх швидке випадання. Тому власницям нарощених вій варто видозмінити свій макіяж: підкреслювати погляд лише сухими розсипчастими тінями для повік і промальовувати лише кінчики вій тушшю на водній основі. З об’ємними штучними віями цього буде цілком достатньо навіть для вечірнього макіяжу. Від стрілок найкраще зовсім відмовитись. Річ у тім, що їх змивання потребує довгого тертя біля основи нарощених вій, а це, знову ж таки, провокує випадіння вій.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB!