Як зняти наращені вії в домашніх умовах? (Відповідає експерт)

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Разом з експертом з наращення вій Аліною Тимошенко розбираємося, як зняти наращені вії вдома.

Що не кажи, а в ізоляції дійсно є маса плюсів. І йдеться зараз не тільки про можливості зайнятися самоосвітою і виконання цілого списку справ, на які раніше не вистачало часу. Готові посперечатися, що після карантину у вас виникне десяток нових б’юті-навичок – від самостійного видалення гель-лаку до зняття нарощених вій.

В силу традиції, в письмовій та усній мові часто зустрічаються формулювання «нарощені вії» або «наращені вії». У другому випадку читач мимоволі ставить наголос на другий склад, на букву «а». Так само і шукають запити в Мережі. Звідси і деяка плутанина. Але в будь-якому випадку, «нарощених» вій не буває. Бувають тільки «наращені» вії.

Однак чому б новому вам не довелося навчитися найближчими тижнями, не забувайте, що головне правило домашніх beauty-процедур – не нашкодити. Тому грамотний підхід і запобіжні заходи понад усе.

Якщо вам необхідна корекція вій, не переймайтеся, що доведеться терпіти до закінчення карантину. Їх можна зняти самостійно, але тільки для початку озбройтеся рекомендаціями, як це зробити максимально безпечно. Як і чим зняти наращені вії вдома, інструктує наш експерт.


Алина Тимошенко

Аліна Тимошенко, майстер з наращення вій, засновниця студії @malvi_studio

Скажу одразу: зняти наращені вії олією, кремом або будь-яким іншою жировмісткою речовиною не можна. Так, такими засобами не рекомендується користуватися з наращеними віями, вони можуть скоротити термін їх носіння, але вони не знімуть штучні вії повністю. Найімовірніше, ви просто пошкодите свої натуральні вії та вирвете волоски.

Я завжди рекомендую знімати вії у lash-майстрів, адже тільки досвідчений фахівець знає всі тонкощі цієї процедури. Зараз, коли салони закрито й немає можливості потрапити до майстра, ви можете зробити це самостійно. Але зробити це можна тільки професійними засобами.

Как снять наращённые ресницы

Для цього вам знадобиться кремовий ремувер для видалення вій, мікробраші (аплікатори) і дерев’яний шпатель (апельсинова паличка).

Отже, як зняти наращені вії самому?

Розповідаю технологію проведення процедури поетапно.

 1. Наносимо ремувер на мікробраш.
 2. Закриваємо око, на якому будемо знімати вії.
 3. Ставимо дерев’яний шпатель під війковий ряд.
 4. Наносимо ремувер на штучні вії (дерев’яний шпатель служить опорою для мікробраша).

Наносимо ремувер спочатку на одне око, потім на друге. Відкривати очі з кремовим ремувером можна.

 1. Чекаємо 5-7 хвилин, поки ремувер розчинить клей, на якому тримаються вії.
 2. Після закінчення часу починаємо акуратно знімати штучні вії. Робимо це за допомогою мікробраша (стягуємо штучні вії на шпатель).
 3. Після повного зняття вій вмиваємося.

Принцип зняття вій самостійно практично не відрізняється від зняття майстром. Відмінність лише в тому, що робити це потрібно перед дзеркалом і наносити ремувер на очі по черзі. Тільки таке зняття самостійно вважається безпечним для ваших вій.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також