Як допомогти тваринам на Херсонщині: благодійні ініціативи

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Допомога тваринам Херсонщини

Через підрив Каховської ГЕС вже другу добу від затоплення страждають не тільки люди, але й тварини. Якщо ви потребуєте допомоги або бажаєте допомогти тваринам, але не знаєте, як і куди звернутися, розповідаємо у нашому матеріалі.

Зооволонтери з усієї країни вчора і сьогодні вирушають на допомогу братам нашим меншим. Через підрив Каховської ГЕС в небезпечних для життя умовах опинилися зоопарки і притулки Херсонської області, а також безліч диких і безпритульних тварин. Волонтери евакуюють їх до безпечних зон, після чого розвозять по різним містам України, де їх готові приймати інші притулки та просто небайдужі люди.

Розповідаємо про різні ініціативи, які прямо зараз допомагають рятувати життя тваринам на Херсонщині.

Якщо вам потрібна допомога

Щодо евакуації тварин із затоплених територій заявки приймають такі організації:

Якщо ви самостійно евакуюєтеся з багатьма тваринами, звернутися можна до Всеукраїнського центру допомоги безпритульним тваринам Patron Pets Center у Києві – вони готові приймати у себе хвостиків.

Save Pets of Ukraine приймають заявки від організацій, які вирушають на Херсонщину задля евакуації тварин, щоб надати їм все необхідне. Організація ділиться оновленнями у своїх соцмережах.

Якщо ви бажаєте допомогти

Готові прихистити постраждалих із тваринами у себе вдома? Візьміть участь у флешмобі #прихищуізтваринами від благодійного фонду UAnimals. Для цього зробіть допис у соцмережах, в якому вкажіть, скільки людей та тварин ви готові прийняти. Не забудьте поставити хештег #прихищуізтваринами.

Засновник фонду UAnimals Олександр Тодорчук вчора повідомив про збір коштів для допомоги постраждалим тваринам. Зробити донат можна за посиланням в шапці профілю на їхній сторінці.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от UAnimals (@uanimals.official)

Волонтери благодійної організації «Дім Сірка» просять жителів Івано-Франківська допомогти донатами, їжею і надувними човнами для порятунку тварин на Херсонщині. Плавзасоби та корм можна приносити у магазини «Світ Сірків» за адресами: вулиця Чорновола, 79 та село Вовчинець, вул. Вовчинецька, 2 Б. Посилання на банку можна знайти в шапці профілю на сторінці благодійної організації.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от БО “Дім Сірка” (@dim__sirka)

Збір на пальне для порятунку тварин з Херсонщини, які постраждали в результаті руйнації Каховської ГЕС від благодійного фонду «Україна. Об’єднані в різноманітності», що зараз займаються евакуацією тварин. Посилання на банку шукайте в шапці профілю.

Команда благодійного фонду «12 вартових» вже в Херсоні і проводить рятувальну місію. Є постійна потреба в кормах, ліках та паливі. Знайти реквізити для донатів можна на офіційній сторінці організації.

Фонд U-Hearts допомагає ініціативі Save Pets of Ukraine збирати міжнародну допомогу для тварин України. Зробити донат можна за посиланням в шапці профілю.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от U-Hearts (@uhearts.foundation)

Збір на допомогу тваринам Херсонщини від благодійного фонду HappyPaw. Зробити донат можна на сайті. Кошти будуть направлені на допомогу тваринам, яких евакують із зони катастрофи (їжа, медикаменти, обробки) та їх подальше влаштування у притулках ( їжа, будки, вольєри, тощо) та на нагальні потреби команд порятунку від притулків, які зараз турбуються про чотирилапих (клітки, тощо).

Команда організації порятунку тварин Zoopatrul також вирушила в Херсон рятувати тварин. Корм, переноски, амуніцію і все необхідне можна привозити в пункти прийому в Києві (Верхній Вал, 40, +38068 066 36 28; Оболонська Набережна, 11, +38099 566 79 96). Також актуальна фінансова допомога – посилання на банки доступні в шапці профілю.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ЗооПатруль UA (@zoopatrul.ua)

Співтовариства «Єдина Планета» та HutroOFF також вже працюють на місці затоплення, рятуючи і евакуюючи тварин. Команда збирає гроші на пальне і все необхідне для цієї місії. Посилання на банку можна знайти в сторіз.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Єдина Планета (@unique.planet.ua)

Якщо ви готові стати господарем врятованої тваринки або тваринок, дзвоніть і пишіть в особисті благодійним фондам і організаціям, вказаним вище. Зараз саме час зробити добру справу і знайти собі вірного друга!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ЗооПатруль UA (@zoopatrul.ua)

Фото носить ілюстративний характер. Джерело: freepik.com