Як обрати свою першу секс-іграшку: топ-5 рекомендацій

Як обрати першу секс-іграшку?

Разом із лікаркою і секс-просвітницею Анною Галаєвою розбираємося, як вибрати свою першу секс-іграшку, на які критерії звернути увагу, а також наводимо приклади дійсно якісних іграшок для дорослих, які підійдуть для новачків у цій справі.

На щастя, тема сексуальної освіти останнім часом впевнено виходить з тіні разом з інтимними іграшками, які сучасні люди все частіше використовують як для тренувань, так і для задоволення, в тому числі для покращення свого ментального здоров’я. Правильний вибір першої іграшки – запорука успіху, тому підходити до цієї справи радимо серйозно.

Анна Галаєва

Анна Галаєва, лікарка, секс-просвітниця, власниця крамниці для дорослих Dildom

Купуючи побутову техніку, ви стовідсотково вчитуєтесь в інструкції, порівнюєте з іншими подібними товарами. Навіть більше! Ви питаєте рекомендації у знайомих, хто вже користується тим приладом, який ви підбираєте. Секс-іграшки не менш важливо правильно вибирати, цікавитись інструкцією, рекомендаціями і головне – зважати на власні уподобання та очікування.

Нижче я хотіла б поділитись основними моментами, які вважаю обов’язковими критеріями під час вибору своєї першої іграшки для дорослих. 

як правильно обирати секс-іграшки

Якісні і сертифіковані товари

Вибирайте якісні, сертифіковані товари, які мають гарантію. Ігнорувати це правило –найбільш розповсюджена помилка серед людей, хто вперше вибирає собі іграшку. В гонитві за низькою ціною люди купують товари на сумнівних сайтах. А ці іграшки не тільки можуть швидко зламатись – вони можуть бути небезпечними для здоров’я. Іграшка може бути токсична або просто технічно погано виконана і травмувати фізично. Важливо зважати ще й на гарантію. Термін служби залежить від типу іграшки та від догляду. Потрібно слідкувати за її загальним станом, щоб не було несправностей або іржі на контактах.

Яким брендам можна довіряти? Наприклад, Svakom, we-vibe, Lovense, Zalo, Satisfyer.

Багатофункціональні девайси

Вдалим варіантом першої іграшки стануть багатофункціональні девайси. Це можуть бути двосторонні девайси чи такі, що мають кілька змінних насадок. Це дасть можливість визначити за допомогою іграшки свою чутливість і вподобання. Не кажучи вже про різноманітність засобів користування.

Прикладом таких багатофункціональних девайсів можуть бути Satisfyer curvy 3, Zalo unicorn set, Satisfyer marvelous four тощо.

секс-іграшки

секс-іграшки

Компактні секс-іграшки

Вибираючи першу іграшку для введення (будь-якого: вагінального чи анального), не переоцінюйте свої можливості. Краще вибрати компактний девайс. Якщо говорити про вибір вагінальних іграшок, то орієнтуйтесь на комфортний для вас розмір статевого члена і беріть трохи менший девайс.

Прикладом компактних перших іграшок для вас можуть стати: кролик Svakom Angel, Satisfyer heated affair; вагінальний Satisfyer vibes charming smile, Svakom Amy 2; анальні без вібрації набори пробок кількох розмірів: silexD, dorcel geisha plug; з вібрацією Satisfyer plug ilicious, Svakom primo тощо.

як обрати секс-іграшку

секс-іграшки

компактні секс-іграшки

Вибір лубриканту

Обов’язково пам’ятайте, що іграшки необхідно використовувати з лубрикантом, який підходить до матеріалу іграшок. Щоб не помилитись, можна вибирати на водній основі, вони сумісні з усіма іграшками та чудово підійдуть для сексу. Вибирайте універсальні, базові на водній основі.

Девайси на акумуляторах

Вибирайте девайси на акумуляторах, а не батарейках. По-перше, не будемо забувати про екологію. А по-друге, ті, що на батарейках, мають значно гіршу вібрацію. А ще варто згадати про додаткові клопоти через необхідність регулярної заміни батарейок та ризик окислення контактів.

Анна Галаєва

Як не натрапити на неякісну іграшку та зберегти власне здоров’я?

Проблема неякісних іграшок в тому, що вони виробляються з матеріалів, які навіть загуглити важко, хоча на початку майже в усіх пишеться силікон. Ідеал – це ті іграшки, що виготовлені з медичного силікону або безпечних видів пластику. Іграшки, які офіційно імпортуються в Україну і, відповідно, перевіряються, мають сертифікат якості. Не соромтесь та спитайте про нього, щоб бути максимально впевненими, що після використання з вами все буде добре.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали на Beauty HUB!

читайте також