Як підстригти кучеряве волосся в домашніх умовах

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Лорейн Мессі, засновниця «Кучерявого методу», а також нью-йоркського салону Spiral XYZ, розповіла американському виданню Vogue, як правильно стригти неслухняне від природи волосся вдома.

Із зачиненими перукарнями догляд за волоссям в домашніх умовах перетворився на самостійну діяльність, незалежно від того, чи потрібно підфарбувати коріння волосся, або підстригти кінчики. І поки власники прямого волосся звідусіль діляться відеотуторіаламі, про догляд за кучерявим волоссям не так багато інформації. На щастя, на допомогу прийшла Лорейн Мессі, яка розповість, як підстригти кучеряве волосся, перебуваючи вдома. «Потрібно навчитися самому стригти кучеряве волосся, оскільки це допоможе зберегти бажану укладку на більш тривалий період часу», – зазначає Мессі.

Для початку підготуйте необхідні інструменти

«Вам не потрібно витрачати цілий статок на ножиці для волосся, але і не користуйтеся тупими ножицями (кухонними або для паперу). Думайте про своє волосся, як про дуже коштовну тканину», – сказала Мессі. Вона рекомендує ножиці від фірми Hikara.

Як підстригти кучеряве волосся в домашніх умовах

Потім переконайтеся, що у вас є ручне дзеркало, а також дзеркало «досить велике, щоб розглянути своє волосся зі спини», – каже Мессі. Також потрібно стригтися при хорошому освітленні й на тлі однотонної стіни, «щоб ви чітко бачили форму і силует свого волосся».

Крок 1. Після миття голови переконайтеся, що ваше волосся повністю висохло

Лорейн Мессі каже, що найкращим рішенням буде провести стрижку на другий або третій день після миття волосся, оскільки на той час «воно повністю осяде в своєму справжньому образі. Кучеряве волосся потрібно стригти саме в тому стані, в якому воно знаходяться щодня, – розповідає Мессі. – Зрештою, ми ходимо з сухим волоссям, а не мокрим. Дайте собі час і поспостерігайте за своїм волоссям, вивчіть окремі пасма і їхню форму».

Крок 2. Дайте волоссю прийняти природну позицію

Почніть з м’якого розгойдування волосся туди-сюди, а після простежте за їхньою довжиною. «Якщо ваше волосся довге і знаходиться за плечима, розділіть його на дві частини і посуньте вперед, як ніби ви збираєтеся зробити самій собі коси». Уважно огляньте кінці неслухняного волосся і гарненько подумайте, де і скільки ви хочете собі обрізати.

Крок 3. Стрижка!

Незалежно від того, короткі, довгі, вільні або тугі у вас кучері, тип стрижки у всіх єдиний. З верхівки голови візьміть локони і підійміть їх так, щоб вони відповідали положенню «12 годин» на уявному годиннику. «Локони потрібно максимально відтягнути, а після помістити їх між вказівним і середнім пальцями рівно в тому місці, де ви плануєте зняти довжину, а після акуратно зрізати. Повторіть процес з іншими пасмами», – говорить вона.

Мессі додає: «Час від часу похитувайте волоссям, щоб побачити, як набувана стрижка виглядає в русі». Мессі також зазначає, що не потрібно тримати ножиці під кутом, оскільки «це може зіпсувати кінчики волосся».

Закінчивши, обхопіть голову з двох сторін, щільно впираючись кінчиками пальців в коріння волосся, і м’яко струсіть ним, «щоб побачити, як змінилася форма волосся». Також, якщо кінчики вашого волосся після стрижки січеться, то це цілком нормальний процес – потрібно просто дати йому час на відновлення.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також