Як покращити овал обличчя, або Йога для обличчя (відеовправи)

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як і фейсбілдинг, йога для обличчя допомагає не тільки скорегувати овал, а й посилити дію косметичних засобів для домашнього догляду. Що таке йога для обличчя і як правильно її виконувати, читайте в матеріалі Beauty HUB.

Що таке йога для обличчя?

Йога для обличчя – новітня антивікова техніка, яка сьогодні охопила весь світ. Створена в кінці 70-х років Кетрін Урвіц, вона являє собою комбінацію хатха-йоги (один з найпопулярніших видів йоги) і ритуалів краси. Йога для обличчя – більш природна альтернатива ботоксу і хірургії для тих, хто боїться уколів або хоче відстрочити ці серйозні антиейдж-заходи. Вона допомагає позбутися зморщок, в’ялості і заломів, роблячи шкіру більш пружною і підтягуючи овал обличчя.

Як працює йога для обличчя?

Йога для обличчя – це серія вправ, які розслаблюють і тонізують м’язи обличчя, запобігаючи і навіть допомагаючи усунути зморшки. Крім того, вона ефективно розслаблює м’язи в місцях, де ми схильні найбільше тримати напругу, наприклад, в щелепах, бровах і на лобі. Таким чином ми стримуємо гримаси, що спричиняють зморшки, і які з’являються на нашому обличчі кожен день. М’язи нашого обличчя не можуть піднімати вагу або ходити в спортзал. Але ми можемо тонізувати і зміцнювати їх, надавлюючи кінчиками пальців або роблячи певні вирази.

Вправи для м’язів обличчя від зморщок

Аби доповнити домашні ритуали краси і посилити дію кремів і сироваток, забезпечуючи хороший омолоджуючий ефект, косметичний бренд Maria Galland рекомендує виконувати йогу для обличчя.

упражнения для мышц лица

Спеціально для цього його фахівці розробили серію вправ для м’язів обличчя Lift Up. Вправи розраховані на кожен день – з понеділка по п’ятницю. Їх можна поєднувати з нанесенням крему на обличчя або виконувати після завершення ритуалу догляду.

Починаючи свій день, щодня вранці необхідно витратити дві хвилини на йогу для обличчя. Кожна вправа завершується технікою глибокого дихання. У цій серії є і вправи від другого підборіддя, і вправи для чола від зморщок. Виконуючи їх, ви зможете уповільнити старіння і виглядати молодше якомога довше.

Понеділок (вправи для підтяжки шиї, вправи для овалу обличчя)

Вівторок (вправи для підборіддя, вправи для збільшення губ)

Середа (вправи для губ, вправи для рота і щік)

Четвер (вправи для очей від зморщок)

П’ятниця (вправи для чола від заломів і зморщок, вправи для підтяжки лоба)

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також