Як позбутися волосся на обличчі: ефективні способи

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як позбутися волосся на обличчі

Волосяні фолікули покривають практично все наше тіло. Найчастіше ми бачимо пушкове волосся, яке не створює дискомфорту. Проте буває і так, що на обличчі можна помітити зрадницькі чорні волосинки. Як же позбутися волосся на обличчі?

Незважаючи на популярність “бородатих жінок” у соціальних мережах, мати густу рослинність на обличчі жінкам все ж таки непривабливо. Мати маленькі пушкові волоски на обличчі абсолютно нормально. Причиною появи чорного волосся може стати генетична схильність або гормональні порушення. Якщо ви помітили у себе такі проблеми, варто негайно звернутися до лікаря, адже, навіть видаляючи таке волосся, причину не прибрати, тут потрібне спеціальне лікування, яке може призначити тільки лікар. Та  коли це все ж таки естетична проблема, є кілька способів, що допоможуть прибрати помітну рослинність.

Пінцет

У кожної дівчини в косметичці є такий інструмент. Найчастіше він служить помічником для корекції брів. Але, безумовно, він може допомогти і в тому, щоб позбутися декількох волосків на обличчі. Пінцетом зручно прибирати кілька набридливих волосків, при цьому вони не будуть так швидко рости, якщо, наприклад, їх видалити бритвою. Користуватися бритвою не найкращий варіант, тому що з часом може з’явитися щетина, адже волосся стане більш жорстким при відростанні, а цього нам точно вже не треба.

Епілятор

Є й сучасні гаджети, в основі яких також лежить вищипування волосків. Такі апарати досить компактні в розмірах і ефективні. Вони призначені тільки для делікатних зон, працюють дуже швидко, не створюючи дискомфорту при процедурі. А також мають можливість захоплювати найменші волоски, на відміну від багатьох інших апаратних методів. Купуючи епілятор для тіла, можна отримати повний комплект із різноманітними насадками, в тому числі і для видалення волосся на обличчі.

Воскові смужки

Воскова епіляція відмінний метод у вирішенні проблеми волосся на обличчі. Особливо, якщо видаляти вусики. Цього способу вистачає на кілька тижнів. Купити воскові смужки можна практично в будь-якому магазині або звернутися до салону краси. Там можуть запропонувати епіляцію воском або цукром. Варто відзначити, що проводити шугарінг у домашніх умовах на обличчі не рекомендується, оскільки можна пошкодити судини і отримати синець. У цьому випадку на ваші вусики вже уваги ніхто не стане звертати. У салоні для цього використовують спеціальну пасту для ніжної шкіри. Та й майстри проходять спеціальне навчання, щоб робити це якомога більш комфортно й безболісно для клієнта. Вартість такої процедури невисока. Для косметолога така процедура добре знайома, адже це пов’язано з естетикою обличчя і тіла. Мінус цієї процедури в тому, що для наступного сеансу необхідно, щоб волоски відросли мінімум на 2 мм, інакше віск їх просто не захопить.

как избавиться от волос на лице навсегда

Лазерне видалення волосся на обличчі

Лазерна епіляція поширений метод видалення волосся на всьому тілі, і обличчя не виняток для цього. За допомогою імпульсного променя світла руйнується волосяний фолікул і поступово волоски стають більш тонкими і світлими, а потім і зовсім перестають рости. При використанні лазерної епіляції необхідно буде пройти курс процедур, щоб повністю домогтися бажаного ефекту, а потім ходити на підтримуючі процедури раз на три п’ять місяців. Це питання вирішується індивідуально. Такий спосіб може не підійти дівчатам, у яких занадто світле волосся.

как убрать волосы на лице

Електроепіляція

Електроепіляція справляється з будь-яким волоссям на обличчі й тілі. За допомогою електричного струму відбувається вплив на волоски, які потім практично назавжди перестають рости. Тут так само, як і при лазерному видаленні, необхідно пройти курс, але після цього можна буде надовго (а то й назавжди) забути про проблему небажаного волосся на обличчі. На відміну від лазерної епіляції, електро- може діяти локально. А тому, якщо волосків кілька, їх теж можна буде видалити таким способом.

Тридінг

Тридінг це видалення волосся за допомогою нитки. Цей метод найчастіше використовується для корекції форми брів, але якщо фахівець класний, він професійно скористається своїм умінням і на інших ділянках обличчя. При тридінгу не використовуються ніякі хімічні або інші засоби на шкіру, всього лише руки і нитка. Цей спосіб допоможе позбутися будь-якого волосся на обличчі.

Крем для депіляції

Хоча такий спосіб і не часто використовується, оскільки при неправильному проведенні процедури можна отримати подразнення або алергічну реакцію. Адже в складі крему для депіляції використовуються хімічні речовини, а при недотриманні правил безпеки вони можуть завдати шкоди організму. Використовувати такий крем рекомендується для пушкового волосся, оскільки жорстке волосся може так і залишитися на обличчі. Якщо вирішили скористатися таким методом, купуйте виключно крем для депіляції на обличчі. В жодному разі не можна користуватися кремами для інших ділянок тіла, оскільки вони для цього не призначені.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB! 

читайте також