Як правильно голити ноги: способи та техніки?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Небажане волосся на тілі у жінки завжди викликає бурю емоцій. Існує багато способів видалення волосся на тілі, але про правильність виконання тієї чи іншої техніки знає не кожен. Сьогодні редакція Beauty HUB розповість, як правильно голити ноги.

Спосіб № 1: бритва

Якщо ви вибрали спосіб видалення небажаного волосся за допомогою бритви, вам спершу необхідно купити якісний інструмент. Якщо ваша бритва зі змінними лезами, обов’язково купіть до неї додаткові, щоб уникнути порізів, подразнень і саден. Бритва завжди повинна залишатися гострою. Рекомендується використовувати бритви з гелевими подушечками, вони не тільки дозволяють ковзати по шкірі б’юті-інструменту, але й зволожувати її під час гоління.

Перед проведенням процедури необхідно спочатку розпарити шкіру й нанести на неї скраб. Досить постояти 3-5 хвилин під теплим душем, м’які скрабуючі рухи за допомогою пілінгу й вуаля – ваша шкіра готова до гоління. Щоб провести процедуру максимально дбайливо й ефективно, нанесіть на ноги трохи гелю для гоління. Він сприяє легкому ковзанню, а також живить і захищає шкіру від порізів і подразнень.

Далі візьміть бритву в руки й починайте ковзати нею над щиколоткою у напрямку до коліна, бритва повинна йти у напрямку проти росту волосся. Не тисніть на неї занадто сильно, це може призвести до порізів або саден. Після кожного руху вгору, треба обполіскувати леза під проточною водою. Змивайте гель і залишки волосся трохи прохолодною водою. Вона закриває пори, і шкіра буде менш вразливою для інфекцій. Після процедури нанесіть на ноги зволожуючий крем для тіла.

Спосіб № 2: воскові смужки

Воскові смужки – ефективний спосіб видалення волосся в домашніх умовах. Готові воскові смужки бувають двох видів: чисті або з воском. Від їх вибору залежить і спосіб застосування: холодний або гарячий.

Отже, пропонуємо розглянути холодний спосіб епіляції.

Для початку необхідно очистити та знежирити шкіру. Далі зігріти смужки в долонях. Після наклеїти смужку на бажану ділянку по росту волосся. Натягуючи шкіру, різким рухом руки смикнути смужку проти росту волосся. Після нанести заспокійливий крем або лосьйон.

Тепер про гарячий спосіб епіляції.

Спочатку треба знежирити та очистити шкіру перед нанесенням воску. Далі нанести теплий віск спеціальним аплікатором або картриджем. Наклеїти на віск чисту смужку й різко смикнути в напрямку проти росту волосся. Після нанести заспокійливий лосьйон або крем.

Епіляція ніг

Спосіб № 3: епілятор

Епілятор – б’юті-гаджет, який допоможе позбутися небажаного волосся на тілі. Головна відмінність видалення волосся за допомогою епілятора полягає в тому, що він здатний видалити волосся з коренем, а не лише його довжину. Ноги – найменш чутлива зона, тому гоління починається саме з них. Спочатку проводите епіляцію в повільному режимі, а після звикання прискорюйте обертання щипців. Необхідно водити епілятором у напрямку проти росту волосся. Для полегшення больових відчуттів треба натягнути шкіру під час опрацювання зони.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також