Як правильно малювати стрілки: покрокова інструкція

Як правильно малювати стрілки? Начебто все і так знаю, але техніки і інструменти залишаються загадкою. Спеціально для читачів Beauty HUB офіційний Makeup Expert AVON Cosmetics Ukraine Олександр Кодак створив покрокову технологію створення ідеальних стрілок для очей!

Коли я навчався на візажиста, так переживав, що мене попросить хтось намалювати стрілки! Але потім вирішив взяти себе в руки і навчитися малювати ідеальні стрілки. Мені знадобилося кілька місяців тренувань для того, щоб дочекатися, коли ж я зможу продемонструвати свої навички.

Для себе я відкрив кілька цікавих лайфхаків, які обов’язково вам стануть у нагоді.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 🔝ВИЗАЖИСТ ⭐ МАКИЯЖ КИЕВ (@kodak.makeup)

Втім спочатку хотів би поговорити про те, чим можна малювати стрілки. Ви можете використовувати різні продукти, щоб домогтися різного ефекту.

  • Олівці. Вони прості у використанні, з їхньою допомогою ідеально домогтися ефекту розтушованої стрілки. Промальовувати чітку графічну стрілку важко.
  • Маркери. Здається, це ідеальний продукт для тих, хто тільки вчиться малювати стрілки. Твердий фетровий аплікатор допомагає нанести найточніші лінії. Але я не використовую їх в роботі, тому що вони досить швидко висихають.
  • Гелеві підводки. Це мої улюблені інструменти для створення стрілок! Найчастіше візажисти вважають за краще використовувати саме ці підводки в роботі. Вони пластичні, з їхньою допомогою можна намалювати будь-які стрілки. Недолік у тому, що в наборі не буває пензлика, потрібно купувати окремо.
  • Рідкі підводки з тонким пензлем. За допомогою цього продукту можна домогтися чітких ліній і ідеального «хвостика» стрілки. Вимагають досвіду, часто не підходять новачкам
  • Тіні. Дозволяють виявити фантазію, ви можете створити стрілку будь-якого кольору! Нанесіть спрей-фіксатор макіяжу на пензель і візьміть свій улюблений відтінок тіней.
 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 🔝ВИЗАЖИСТ ⭐ МАКИЯЖ КИЕВ (@kodak.makeup)

Малювати стрілки складно тільки доти, поки не знаєш, як правильно їх малювати і як правильно виправити недоліки.

Техніка створення ідеальних стрілок

1️⃣ Починайте малювати з того ока, який складніше або з того, де повіка більше «падає».

2️⃣ Намалюйте стрілку уздовж війкового ряду. Біля внутрішнього куточка вона повинна бути максимально тонка, а потім поступово розширюватися

3️⃣ Намітьте хвостик стрілки, при цьому дивіться на себе прямо в дзеркало (на відкритих очах).

4️⃣ Прикрийте око і з’єднайте хвостик із зовнішнім куточком..

5️⃣ Якщо у вас здригнулася рука, візьміть плоский пензель, наберіть на нього засіб для зняття водостійкого макіяжу і, немов ластиком, приберіть зайве. Ви можете використовувати силіконовий праймер, в це складно повірити, але він ідеально прибирає надлишки підводки.

6️⃣ Повторіть 2-й пункт для іншого ока.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 🔝ВИЗАЖИСТ ⭐ МАКИЯЖ КИЕВ (@kodak.makeup)

7️⃣ Тепер уважно подивіться на себе в дзеркало і поставте крапку, де повинен бути хвостик другої стрілки. Не вийшло, переходите до пункту 5. Вийшло – поїхали далі.

8️⃣ Акуратно з’єднайте точку із зовнішнім краєм ока, при цьому дивіться в дзеркало прямо, не закриваючи очі. Не вийшло, повторіть пункт 5.

9️⃣ Прикрийте очі і доведіть стрілку, щоб ніде не було прогалин. Звертайте увагу на простір між віями. Одягніть посмішку – ви готові!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також