Як правильно робити тест на вагітність

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Дві смужки – це завжди стрес як для жінок, які готові до народження дитини, так і для тих, хто не готовий. І ось під впливом цього стресу дівчата часто забувають, як саме правильно зробити тест на вагітність. Саме тому сьогодні редакція Beauty HUB поділиться з вами покроковою інструкцією.

Не дивлячись на побутове питання, не всі знають як робити тест на вагітність та коли найкраще це зробити, на якому терміні тест покаже чи наступила вагітність. Розповімо як правильно користуватися тестом на вагітність, чи потрібно його робити лише вранці чи можна навіть увечері. 

Поява немовля – це величезне свято в родині. Навіть якщо ви не планували вагітність зараз або морально до неї не готові, народиться на світ ваше чадо, ви забудете про все, ваше життя немов поміняє вектор напрямку.

via GIPHY

Але давайте від самого початку. Плануєте ви вагітність чи ні, затримка місячних, нудота, сильне запаморочення завжди наштовхують на думку «а чи не вагітна я?» І в ці моменти вас охоплює страх і одночасно бажання швидше дізнатися, чи збігається ваша інтуїція з реальністю. Ви прямуєте до аптеки і купуєте тест для визначення вагітності. А далі все наче в тумані: куди треба помочитися, куди опускати паличку, на яку глибину необхідно занурювати сам тест тощо.

тест на беременность

Отже, пропонуємо вам ознайомитися або освіжити у себе в пам’яті покрокову інструкцію, як зробити тест на вагітність, щоб отримати достовірний результат. На якому терміні тест покаже вагітність, на який день після зачаття можна робити тест – все це в інструкції.

 1. Перше і найважливіше правило – тест проводиться вранці. Саме з ранку в вашому організмі знаходиться велика концентрація ХГЧ – так званого гормону вагітності.
 2. На який день після зачаття потрібно зробити тест? За інструкцією, його рекомендується робити на 6-10 добу після сексу і зачаття. До цього часу плодове яйце просто не встигне прикріпитися до стінок матки.
 3. Перед тим як робити тест на вагітність, не пийте багато води, оскільки для досягнення коректного результату необхідна сеча з високою концентрацією гормонів. Якщо ви її «розбавите», ви не отримаєте правильний результат.
 4. Наступним кроком стане проведення самого тесту. Він буде залежати від того, який саме тест на вагітність ви придбали.

Які бувають тести на вагітність

Стрип-тест – найпростіший варіант теста на вагітність. Він виготовлений у вигляді паперової смужки, на якій зображено спеціальну позначку. Саме цей кінчик до позначеної позначки слід опускати в ємність з сечею на час, який вказано в інструкції. Якщо перестаратися і перетримати, ви можете отримати хибний результат.

рождение малыша

Якщо ж ви придбали тест-касету, вам не знадобиться занурювати тест у сечу. Достатньо за допомогою піпетки, яка додається разом із тестом, капнути пару крапель сечі в спеціально відведений отвір. Такий вид тесту знижує ймовірність помилкового результату.

Наступним видом є струменевий тест. Він дорожче двох попередніх і гарантує до 99% достовірного результату. Струменевий тест необхідно підставити під струмінь сечі і чекати результату. Зазвичай це займає 5-10 секунд.

І наостанок розповімо про нове, найкомфортніше визначення вагітності – електронний тест на вагітність. Як і струменевий, його необхідно підставити під струмінь сечі. Головною відмінністю є те, що вам не доведеться чекати результату. Тест сам напише на екрані, вагітні ви чи ні, а більш дорогі моделі можуть визначити термін вашої вагітності.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також