Як правильно спати, щоб не було зморшок: прості правила

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як спати, щоб не було зморшок? Виявляється, ви дійсно можете запобігти появі тонких зморшок, слідуючи цим простим правилам.

Якщо ви думаєте, що «сон краси» – це просто 7-8 годин якісного відпочинку в царстві Морфея, то ви майже праві. Є способи, якими можна уповільнити появу ознак старіння під час нічного відпочинку. Але спочатку розберемося ось з чим: хіба сон може спричиняти зморшки?

Згідно зі словами американського дерматолога з Нью-Йорка й автора книги-бестселера Skin Rules, Дебрі Джаліман, не тільки кількість і якість сну впливають на ваш зовнішній вигляд. Те, як ви спите, може призвести до утворення зморшок.

У той час як більшість зморшок спричинені мімікою під час неспання, тонкі лінії і заломи на обличчі і грудях можуть бути результатом сну на животі або боці. Під час сну в подібних позах ваше обличчя стикається з наволочками, що з часом може призвести до створення глибоких ліній сну на лобі та щоках (наприклад, коли ви спите обличчям у подушку), і врешті решт призведе до появи помітних зморшок.

А тепер хороші новини: запобігти виникненню «зморшок сну» можна. Головне – знати, як правильно спати, щоб не було зморшок. Ось п’ять геніально простих правил, якими ви можете себе убезпечити від появи ознак передчасного старіння під час сну.

Спіть на спині

Банально, проте дієво! Модель Магдалена Фраковяк, якій цього року виповниться 36 років, не раз у своєму Instagram дякувала матері за те, що її привчили з дитинства спати на спині. Результат – Магдалені навряд чи хтось дасть більше 25, так що порада працює, дякуючи матері Фраковяк.

Джаліман у своїй книзі пише, що сон на спині дійсно допомагає продовжити молодість, тому що ви не завдаєте постійного тиску на шкіру завдяки позі сну. Дебра також вказує на той факт, що багатьом людям, які звикли спати на животі, буде складно перебудуватися. Ви не можете контролювати свій мимовільний рух уві сні, тому не чекайте результатів одразу. Намагайтеся хоча б засипати, лежачи на спині, з часом такий стан тіла стане для вас звичним.

Налагодьте «клімат сну»

У спальні потрібно регулярно провітрювати і бажано безпосередньо перед сном. Повітря має бути прохолодним (18-20 градусів), аби ви швидше заснули, і зволоженим, щоб повітря не пересушувало шкіру. Якщо у вас немає зволожувача (дуже рекомендуємо завести), залишайте біля ліжка ємність з водою.

читайте також

Заведіть особливі наволочки

Тим, хто просто не може спати на спині, доктор Джаліман рекомендує завести спеціальну наволочку. Перейдіть з бавовни на шовк або сатин. «З шовковою наволочкою ваша шкіра буде ковзати по подушці», – пише Джаліман у своїй книзі. Інакше кажучи, менше тиску на шкіру і тертя обличчя про подушку допоможуть довше зберегти молодість і поліпшать стан волосся.

Ще один плюс шовку в тому, що це гіпоалергенний матеріал з антибактеріальними властивостями. А це означає, що ви можете попрощатися хоча б з тими видами прищів, які спричинені бактеріями, а не закупоркою пір.

Якщо бавовну на шовк ви поки не хочете міняти, то візьміть за правило частіше міняти постільну білизну. Джаліман рекомендує прати наволочки кожні три дні, а постільна білизна – раз на тиждень.

Ретельно вмивайтеся перед сном

Ця банальна порада вже спричиняє оскому, але, повірте, вона працює. Ніч – це час, коли оновлюється і відновлюється шкіра. Якщо не змити з неї залишки косметики, вони зіпсують вашу шкіру всього за ніч. Не хочете проводити повноцінний ритуал вмивання з очищувальним засобом і тонером? Хоча б протирайте обличчя міцелярною водою або серветками для демакіяжу – вони видаляють косметику, пил і шкірне сало. Кім Кардашьян не раз зізнавалася, що часто лінується вмиватися за всіма правилами, але завжди-завжди протирає обличчя серветками для зняття макіяжу перед тим, як лягти спати.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Не наносіть нічні креми одразу перед сном

Здається, це правило все розуміють, але рідко хто дотримується. Наносити всі засоби нічного догляду за шкірою бажано за годину до сну, щоб вони встигли увібратися в шкіру. В іншому випадку є ймовірність того, що вони залишаться на вашій наволочці, нехай навіть шовковій.

І найважливіше: намагайтеся повноцінно відпочивати. Отримання необхідної кількості сну вкрай важливо для відновлення всього організму, не тільки шкіри.

«Для збереження краси та молодості варто спати 7-8 годин на добу, – пише доктор Джаліман. – Ось чому це називається сном краси!».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також