Як приховати невдалу стрижку: топ-5 способів

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Не всім пощастило з майстрами, тож іноді, виходячи із салону краси після стрижки, хочеться плакати. Якщо вам не подобається ваша нова стрижка, розповідаємо, як приховати своє невдале рішення.

Покажіть нам хоч одну жінку, яка б ніколи не шкодувала про зроблену стрижку, і ми дружно їй позаздримо. Серйозно. Невдалі стрижки були в кожної з нас: то чубчик сестра обстригла «під корінь» у спробах перетворити вас на Одрі Хепберн з «Римських канікул», то ви попросили майстра зробити стрижку шег, а він вам зробив таке філірування, що ви стали схожі на зірку естради 80-х зі своїми дивними «хаєрами». Загалом погані стрижки бувають у всіх. Але це не привід ховатися вдома після походу до салону, поки локони не відростуть.

Розповідаємо, як приховати невдалу зачіску, якщо вас погано підстригли.

Носіть головні убори

На щастя, жінкам не обов’язково знімати головні убори у приміщенні. А тому ви можете сміливо звернути фейл на свою користь. Зараз у моді різні аксесуари – від шовкових хусток, беретів, кепок, пов’язок у стилі тюрбанів до шапок-відро. І всі вони виглядають неймовірно стильно. Якщо вас жахливо постригли, прикрийте пасма панамкою або капелюхом. Головне підібрати аксесуар, що підійде за стилем до вашого образу. І мама буде рада, адже голова у вас у теплі в осінньо-зимовий період.

Як приховати невдалу стрижку: топ-5 способів

Пофарбуйте волосся у незвичайний колір

Звичайно, не всі наважаться пофарбувати волосся в неоновий зелений колір як Біллі Айліш, проте це чудова ідея. Якщо вам зробили невдалу стрижку, колорист може виправити ситуацію грамотно підібравши відтінок волосся або техніку фарбування. Іноді балаяж або мелірування може приховати надмірне філірування, візуально додавши об’єм зачісці.

А якщо вас турбує довжина, спробуйте якийсь яскравий або незвичайний колір. Зараз у моді пастельні й неонові відтінки, які приковують до себе погляди. У будь-якому випадку, з коротким волоссям ви можете експериментувати з кольорами набагато частіше.

Сходіть на стрижку до іншого майстра

Це найлогічніший варіант після невдалої стрижки. Тільки цього разу відвідайте іншого майстра й обов’язково принесіть йому фото того, що ви дійсно хочете: перукарі не екстрасенси і не можуть здогадуватися про те, що у вас на думці. Крім того, будьте реалістичні. Адекватно поясніть, що вас не влаштовує у новій стрижці, й обговоріть, як можна виправити ситуацію.

Навчіться укладати те, що вийшло

Після повторної стрижки не варто засмучуватися, що ви розлучилися з довжиною (а це неминуче). Стрес ще нікому не пішов на користь. І він шкідливо впливає на зростання волосся. Отже, не перетворюйте безлад на голові на безлад у голові. Є маса укладок, які приховують і нерівні зрізи, й асиметрію, і нестачу обсягу волосся, і поганий чубчик. Наприклад, ефект мокрого волосся, французькі коси, пучки.

 Мало того, зараз у тренді аксесуари для волосся, тому є безліч ідей для зачісок із шпильками, хустками, стрічками, обідками. Використовуйте весь арсенал, якщо потрібно. І ніхто не зауважить, що у вас невдала стрижка.

Почніть робити маски й олії для прискорення росту волосся

Ми б запропонували вам робити стрижку згідно з місячним календарем, щоб волосся швидше росло. Проте, як кажуть, після бійки кулаками не махають. Після невдалої стрижки залишається знайти інші способи відростити волосся швидше. Ви можете використовувати засоби з нікотиновою кислотою або саму нікотинку в чистому вигляді. Також добре діє рицинова олія і маски з медом, засоби з алое. Спробуйте кілька засобів і запасіться терпінням, а поки волосся не відросте, використовуйте зазначені вище методи. Вони допоможуть по-іншому подивитись на невдалу стрижку.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також