Як процедуру вищипування брів зробити менш болючою

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Вищипані брови – не тільки тренд, але й ознака доглянутості. Більшість дівчат мають больові відчуття при вищипуванні брів, не знаючи про головні лайфхаки. Про те, як перетворити цю процедуру на приємний ритуал, розповідає редакція Beauty HUB.

Instagram Beauty HUB

Широкі брови – тренд 2020 року. Але всі ми знаємо, що навіть густі широкі брови вимагають догляду і пінцета. Біль при вищипуванні – старий стереотип. Процедура може виявитися приємним б’юті-ритуалом, якщо ви скористаєтеся одныэю із порад, які підготувала для вас редакція Beauty HUB.

Прийміть гарячий душ

Засновник Anastasia Beverly Hills, Анастасія Соаре (також відома як королева брів), рекомендує прийняти гарячий душ або скористатися теплим компресом на брови перед тим, як вищипати їх. «Це допоможе відкрити пори і зменшити дискомфорт», – говорить вона.

Дерматолог з Нью-Йорка Мона Гохарі також підтримує цей трюк, проте застерігає від використання гарячого компресу після пінцета. Замість цього накладіть холодний, щоб зменшити запалення, яке викликане вириванням волосків зі шкіри.

Тримайтеся подалі від збільшувальних дзеркал.

Якими б привабливими вони не здавалися, дзеркала, що збільшують, можуть бути небезпечними. Соаре каже, що це найшвидший спосіб перестаратися, і, швидше за все, вам не потрібно так багато вищипувати, як ви думаєте.

Брови повинні починатися прямо над серединою ваших ніздрів, закінчуватися там, де кут ніздрі з’єднується із зовнішнім краєчком ока, а найвища точка дуги повинна з’єднувати середину кінчика носа з серединою носа“, – говорить Соаре.

брови

Виберіть відповідний пінцет

Оскільки ваша надбрівна дуга вигнута, Соаре рекомендує використовувати пару якісних пінцетів з косим кінцем, щоб не ламати волосинки занадто далеко від шкіри (це може викликати біль). «Нам подобається пінцет Tweezerman Slant Tweezer (триразовий переможець конкурсу Best of Beauty), тому що він повністю висмикує як найгустіші, так і найтонші волосинки», – стверджує Анастасія.

Правильно вищипуйте

«Ви завжди повинні бути впевнені, що підбирається якомога ближче до основи і вищипуєте волосся в напрямку його росту», – каже Соаре.

Вищипування волосся в напрямку, протилежному зростанню, викликає сильне подразнення шкіри, і це може супроводжуватися больовими відчуттями.

Крем з кортизоном – ваш новий найкращий друг

Крем з кортизоном – це протизапальний засіб місцевої дії, який повинен бути в косметичці у кожної дівчини. «Після будь-якої процедури видалення волосся я завжди наношу трохи кортизону. Це запобігає сильному болю», – каже Гохарі. Крем з кортизоном можна знайти в будь-якій аптеці і його можна використовувати при подразненні, викликаному пінцетом, укусами комах, екземою і т. п. Це дійсно –диво в тюбику.

Тепер, коли у вас є ці поради і прийоми, які допоможуть зменшити біль від вищипування брів, ви перетворите каторгу процедури на приємний б’юті-ритуал.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також