«Як ти, любий Карл?»: виходить нова книга про легендарного Лагерфельда

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Особистий охоронець, асистент та модель Карла Лагерфельда, якого кутюр’є вважав своїм сином, Себастьян Жонде написав книгу про дизайнера під назвою “Як ти, любий Карл?”. Придбати її можна буде вже зовсім скоро.

Карл Лагерфельд за свою 70-річну кар’єру встиг зробити справжню революцію у всьому фешн-світі. Завдяки його баченню закрита колись індустрія стала частиною світу мистецтва і знаменитостей, а доручені йому бренди принесли у світ нові перманентні тенденції і цілковито перевернули уявлення про стиль.

Найближчі стосунки протягом більш ніж 25 років Карл Лагерфельд мав зі своїм охоронцем, особистим асистентом і моделлю Себастьяном Жонде. Кутюр’є на публіці називав Жонде власним сином, ділився з ним приватними думками і розповідав усе про роботу над брендами Chanel, Fendi та власним лейблом Karl Lagerfeld. Після смерті кутюр’є Себастьян написав книгу про дизайнера під назвою “Як ти, любий Карл?”, що вийде друком французькою мовою вже 27 січня цього року. 

Французька журналістка і модний критик Віржіні Музат, відома своєю діяльністю у Vanity Fair France, допомагала Жонде в написанні книги, адже також була в близьких стосунках з Карлом Лагерфельдом. В своєму Instagram-акаунті вона назвала її “історією боротьби, любові, захоплення та стійкості”.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Virginie Mouzat (@virginiemouzat)

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також