Як видавити прищ: чітка інструкція

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Як правильно видавити прищ знають лише професійні дерматологи та косметологи. Вони ж і наполягають, що видавлювати прищі самостійно небезпечно. Тим не менш, коли у нас раптом з'являються підшкірні прищі, видавити їх руки буквально так і сверблять. Розкажемо, як безпечно видавити прищ самому та убезпечити себе від небажаних наслідків у вигляді занесення інфекцій та рубцювання.

Підшкірний прищ завжди з’являється не вчасно, особливо нас засмучує, якщо неприємність трапляється за кілька годин до важливої події. Що робити, якщо з’явився прищ на лобі чи підборідді, болючий прищ чи прищ як шишка, а часу на похід до фахівця зовсім немає.

Як позбутися від прища

Підшкірний прищ як шишка без білих «зрілих» головок не вимагає втручання. Фахівці рекомендують дати їм спокій і спробувати акуратно замаскувати за допомогою тонального засобу та консилера. Потрібно і важливо почекати, поки головка прища сформується і стане білою, адже це свідчить про те, що гній знаходиться близько до поверхні і готовий вийти назовні.

Як видавити глибокий прищ підборідді чи на носі, як видавити болючий прищ на лобі? Ніяк, дадуть відповідь фахівці. Якщо прищ знаходиться глибоко під шкірою і сприйнятливий до дотику, такі прищі просто неможливо видавити. Спроба витягти внутрішній прищ може бути вкрай болісною, у вас обов’язково виникне роздратування і навіть можете занести інфекцію. Найгірше, якщо ви травмуєте шкіру, ризикуєте отримати рубці, які залишаться з вами назавжди.

Как выдавить прыщ

Видавити підшкірний прищ: ТОП порад

Коли необхідно позбутися білих або чорних вугрів, що дозріли прищів, саме видавлювання є оптимальним варіантом.

 1. Краще видавлювати прищі перед сном, у цьому випадку ваша шкіра матиме час на лікування. Обов’язково змийте весь макіяж і добре очистіть шкіру обличчя. Не забудьте вимити руки.
 2. Нанесіть на прищ теплу компресію (чисту тканину, змочену у теплій воді) протягом 10-15 хвилин. Це допоможе відкрити пори та пом’якшити прищ, полегшуючи процес видавлювання.
 3. Використовуйте чисті інструменти: якщо ви вирішуєте використовувати інструменти для видавлювання прища, наприклад голку Відаля, переконайтеся, що вони чисті та стерильні. Протріть спиртом або обробіть кип’ятінням перед використанням.
 4. Проткніть головку прища стерильною голкою.
 5. Обмотайте кінчики двох вказівних пальців стерильним бинтом, розташуйте їх по краях прища і обережно стискайте краї один до одного, доки вміст прища вийде назовні. Не використовуйте сильний тиск, щоб уникнути пошкодження шкіри. При видавлюванні прища обов’язково має з’явитися кров і вийти прозора рідина.
 6. Після видалення вмісту прища очистіть область навколо прища м’яким антисептиком, щоб запобігти інфекції. Потім нанесіть місцевий засіб для загоєння, що містить бензоїлпероксид або саліцилову кислоту, щоб допомогти знизити запалення та посприяти загоєнню.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також