Як видавити прищ: чітка інструкція

 • Туризм в Україні 2021

 • Весільний переполох

 • Пілінги: все, що потрібно знати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Абетка вітамінних добавок

  бады

Про те, що прищі видавлювати не можна, вам скаже кожен косметолог і дерматолог. Дійсно, цю справу краще залишити професіоналам!

Однак реалії такі, що жодна людина не в силах стримати себе при вигляді прища, особливо коли цей «дружок» з’являється на обличчі за пару годин до важливої події чи зустрічі. Руки автоматично тягнуться, і ми не можемо стримати себе. Ми всі робимо цю «брудну» справу! Ми видавлюємо прищі! Редакція Beauty HUB розповість, як правильно видавити прищ й убезпечити себе від небажаних наслідків.

Незважаючи на всі зусилля та рекомендації косметологів і дерматологів з догляду за шкірою, незважаючи на суперзасіб, проблема у вигляді акне і прищів зникає не одразу. Ми розуміємо, що видавлювання прищів слід залишити професіоналам щонайменше для запобігання ризику рубцювання і занесення інфекцій. Однак незважаючи на все це, жодна людина не біжить до фахівця в разі появи прища на обличчі.

Що потрібно робити?

Якщо ми маємо справу з прищами без білих «дозрілих» головок, то фахівці рекомендують дати їм спокій і спробувати акуратно замаскувати їх за допомогою тонального засобу і консілера. Потрібно і важливо почекати, поки головка прища сформується і стане білою, адже це свідчить про те, що гній знаходиться близько до поверхні та готовий вийти назовні.

Якщо прищ знаходиться глибоко під шкірою і чутливий до дотику, то навіть не намагайтеся видавити його, у вас все одно нічого не вийде. Такі прищі просто неможливо видавити. Спроба витягти його може бути вкрай болючою, у вас обов’язково виникне роздратування і занесете інфекцію. Гірше того, якщо ви травмуєте шкіру, то ризикуєте отримати рубці, які залишаться з вами назавжди.

Как выдавить прыщ

У всіх інших випадках, коли необхідно позбутися від білих або чорних вугрів, дозрілих прищів, саме видавлювання є оптимальним варіантом.

Чотири простих кроки, як зробити це правильно.

 1. Підготуйте шкіру. Краще видавлювати прищі перед сном, в цьому випадку ваша шкіра буде мати час на зцілення. Обов’язково змийте весь макіяж і добре очистіть шкіру обличчя. Не забудьте вимити руки. Потім накрийте теплою (не гарячою) вологою махрової серветкою оброблювану область або все обличчя одразу.
 2. Проткніть головку прища стерильною голкою. Фахівці в цьому випадку використовують голку Відаля, косметологічний інструмент для очищення шкіри від вугрових висипань і прищів.
 3. Обмотайте кінчики двох вказівних пальців стерильним бинтом, розташуйте їх по краях прища й обережно стискайте краї один до одного, поки вміст прища вийде назовні. Косметологи і дерматологи стверджують, що під час видавлювання прища обов’язково має з’явитися кров і вийти прозора рідина.
 4. Після цих маніпуляцій обов’язково обробіть шкірний покрив антисептиком і точково нанесіть саліцилову мазь для запобігання повторного запалення і попадання інфекції до рани.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також