Як вижити після розлучення: 7 кроків назустріч особистому щастю

Розлучення часто називають маленькою смертю, настільки сильно ця подія впливає на подружжя. Як не впасти в депресію, знову відчути смак життя і знайти щастя, розповідаємо в простих, але дієвих порадах.

Займіться собою

Перші 2-3 місяці після розлучення є для пари найважчими, адже життя доводиться починати з чистого аркуша. У цей період важливо не зациклюватися на розставанні, відволікаючись на щось інше. Наприклад, на нову стрижку, на яку ви ніяк не могли зважитися, день у spa або заняття модним видом спорту, на які вас вже не перший місяць підбурює піти подруга.

Спілкуйтеся з людьми

Не закривайтеся і не намагайтеся пережити все самостійно. Ми впевнені, у вас є безліч рідних, близьких і друзів, які із задоволенням вас підтримають і зможуть переконати, що все найчудовіше ще попереду! Розширюйте коло знайомств, відкривайте для себе нових людей, заряджайтеся активною життєвою позицією, упевненістю в собі і настроєм на позитив.

Виробляйте нові звички

Замінюйте нові звички, які нагадують про минуле життя, на нові – цікаві, захопливі, які надають задоволення. Почніть гуляти або бігати вранці, змініть кав’ярню на більш затишну, запишіться на уроки сальси вечорами, а на вихідних закріпіть традицію зустрічатися з друзями. Навіть якщо робити нічого не хочеться, змушуйте себе підводитися з ліжка.

Опануйте своїми емоціями

Ви, а не ваші емоції мають управляти вашим життям – не забувайте про це. Звичайно ж, спочатку потрібно дати собі час пережити і відчути всі, що сталося. Але намагайтеся знизити рівень стресу і більше концентруватися на хорошому. Якщо самостійно впоратися з емоціями не виходить, краще звернутися до кваліфікованого психолога, який допоможе розібратися в собі.

Навчіться спілкуватися з колишнім чоловіком

Якщо розлучення стало болісним випробуванням для вас, припиніть контактувати з колишнім чоловіком, аби не погіршувати ситуацію. Всі справи вирішуйте через посередників, поки не зможете абсолютно спокійно сприймати те, що трапилося. Не варто стежити за колишнім в соцмережах, розпитувати про нього у спільних знайомих і подавати будь-які сигнали. Тепер у вас своє цікаве і насичене життя, у нього – своє.

Не бійтеся просити про допомогу

Не варто грати в сильну і незалежну жінку, якій більше ніхто не потрібен. По допомогу завжди готові прийти близькі без зайвих жалісливих поглядів – пам’ятайте про це. Посидіти з дітьми, допомогти з купівлею продуктів на свята або відвезти пса до ветеринарної клініки – ваші друзі, батьки або сестра/брат без проблем з цим впораються.

Будуйте стосунки

Коли ви зрозумієте, що готові до зустрічей із чоловіками, а може, і повноцінних стосунків, не відкладайте почуття на потім і починайте ходити на побачення. Не намагайтеся одразу стрибнути у вир з головою і присвятити всю себе новій людині у вашому житті, адже такі стосунки найчастіше закінчуються розчаруванням. Залишайтеся собою, не обманюйте себе і цінуйте власні принципи у стосунках – тільки в цьому випадку вони мають шанс стати щасливими.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також