Які косметичні процедури робити перед Новим роком

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

какие процедуры сделать перед Новым Годом

До Нового року залишилося зовсім небагато, але кожна дівчина вже розпланувала свої б'юті-процедури. Розбираємось, які з них можна робити і коли.

До Нового року залишився місяць

Наприкінці листопада — на початку грудня можна відвідувати косметолога для проведення процедур, які мають тривалий реабілітаційний період. Такі процедури можуть бути досить травматичними та пошкоджувати шкіру. Серед них: лазерне шліфування, RF-ліфтинг, плазмотерапія, SMAS-ліфтинг, пілінг. За кілька тижнів після таких процедур шкіра встигне відновитись, а ефект буде “на лице”. 

процедуры за месяц до нового года

У новий рік ви увійдете помітно молодшою, з рівною, без недосконалостей шкірою. Результат від проведення SMAS-ліфтінгу починає проявлятися майже через місяць. Сама собою процедура не приносить дискомфорту, а ось результату потрібно буде трохи почекати, саме тому краще зробити її якомога раніше. Нитяний ліфтинг — ще одна процедура, яку можна включити до списку, маючи місяць до Нового року.

За допомогою цієї процедури вдасться підтягнути овал обличчя і зробити його більш виразним. Отже, якщо ви вирішили швидко позбавитися другого підборіддя — встигніть зробити нитяну підтяжку.

Ольга Обищенко, врач-дерматолог, косметолог

Допоможе скласти графік процедур перед Новим Роком Ольга Обіщенко, лікар-дерматолог, косметолог.

Ольга Обіщенко:

За 4-6 тижнів можна виконувати будь-які процедури. Якщо ви мали сумніви, чи робити агресивні процедури, – це оптимальний час, коли шкіра встигне реабілітуватися до свят. Ін’єкційні процедури: ботулотоксин, контурна пластика.

Два тижні до Нового року

У цей час вибирати процедури потрібно обережніше. Поліпшити колір обличчя, прибрати дрібні зморшки допоможе ербієве шліфування. Така процедура має досить короткий реабілітаційний період та накопичувальний ефект від оновлення шкіри. А це означає, що до Нового року ваше обличчя засяє. Хімічні пілінги, які не викликають лущення, також можуть бути. Вже до новорічної ночі на вашій шкірі не лишиться слідів від прищів і розгладяться дрібні зморшки. Якщо ви хочете позбавитися зморшок повністю, варто вдатися до контурної пластики та ін’єкційних методик. Філери допоможуть зменшити зморшки та заломи, отримати ефект зацілованих губ, а мішки під очима більше не видаватимуть недосипання.

процедуры за две недели до нового года

Ольга Обіщенко:

Будь-які доглядові процедури, чищення, пілінги. Але в цей час варто виключити пілінги, які потребують тривалого реабілітаційного періоду. Краще віддати перевагу поверхневим або поверхнево-серединним ревіталізувальним. Контурна пластика, мезотерапія й біоревіталізація також дозволені в цей період. А ось з ботулінотерапією потрібно бути обережнішим, якщо ви робите її вперше або якщо зона “офф лейбл” (всі зони на обличчі, крім чола та міжбрів’я). За тиждень до важливого заходу скорочуємо коло процедур. Доступні всі доглядові процедури, легкі пілінги та чищення. Потрібно бути акуратнішими з будь-якими ін’єкційними процедурами. Адже у когось синці сходять за 3-5 днів, а у когось — від 7 до 14. Тому краще не ризикувати і за тиждень до події не проводити ін’єкційні процедури. Безумовно, варто відмовитися від шліфування, глибоких пілінгів, тому що лущення починається найчастіше на 3-5-й день, і швидше за все, на 7-й буде продовжуватися.

Три дні до Нового року

Саме час подумати про вибір макіяжу та зачіску (якщо, звичайно, ви не записалися заздалегідь до візажиста-перукаря). У цей період найкраще робити процедури, які будуть прибирати сліди втоми, освіжати обличчя та надавати ефекту сяйва. У цей період краще звернути увагу на експрес-процедури і, наприклад, масажі, які допоможуть прибрати набряки і дозволять розслабити обличчя. Легка посмішка та розслабленість на обличчі, як після відпочинку – найкраще вбрання на Новий рік. Не варто робити процедури, що ушкоджують поверхню шкіри. І все ж, перш ніж робити будь-які процедури, найкраще запитати у свого косметолога, що точно допоможе в новорічну ніч мати надзвичайний вигляд.

процедуры за неделю до нового года

Ольга Обіщенко:

За кілька днів можна віддати перевагу легкому ультразвуковому чищенню й догляду за типом шкіри. Своїм пацієнтам, день-у-день, я рекомендую робити процедури, які вони робили раніше. Адже може статися таке, що виникне індивідуальна реакція на будь-який компонент. Тому якщо ви раніше не пробували ту чи іншу процедуру, будьте обережні.

Популярні процедури напередодні Нового року

“Якщо виділити топ-3, то, мабуть, на першому місці будуть доглядові процедури для жирної та схильної до висипань шкіри (очищувальні з пілінгами або чищення). Для сухої та чутливої ​​– заспокійливі, ензимні, ферментотерапія. На другому місці – якісніша робота з якістю шкіри, наприклад, мезотерапія й біоревіталізація. Ці процедури допомагають надати шкірі сяйва й ефекту “фільтрів”. На третьому місці – процедура зволоження губ, коли розгладжуються дрібні зморшки, надається ефект зволоженості, але при цьому зберігається власний обсяг губ, вони мають натуральний вигляд”, – розповідає Ольга Обіщенко.

популярные процедуры перед новым годом

Які процедури краще не робити напередодні Нового року

Напередодні Нового року краще не робити будь-які інвазивні процедури або ті, які пошкоджують поверхню шкіри , особливо процедури, які мають тривалий післяпроцедурний період. Погодьтеся, мало хто готовий мати лущення, утворення скоринок або підвищення чутливості шкіри у свято. Будь-які ін’єкційні процедури (ботулінотерапія, контурна пластика, мезотерапія, біоревіталізація) також варто виключити. Вони завжди мають ризик утворення синців, і це не залежить від кваліфікації лікаря. На обличчі дуже багато судин, і завжди є можливість у них потрапити. Після контурної пластики, наприклад, кілька днів може триматися набряк. Але якщо вам не важливо і не страшно бути з невеликими синцями на домашньому святі, то ін’єкції можна проводити і за два дні до Нового року.

можно ли делать пилинг перед новым годом

Рекомендація лікаря-косметолога

Перше, що хотілося б порекомендувати, – це робити процедури заздалегідь, оскільки всі (крім доглядових) мають період реабілітації. В ідеалі – це місяць чи два тижні. Більшість процедур, особливо якщо це робота з якістю шкіри, має свій курс. Тому якщо на важливому заході ви хочете, щоб ваша шкіра виглядала карколомно, плануйте такі процедури заздалегідь. Якщо говорити про інвазивні процедури, то краще їх зовсім не робити, ніж зробити і хвилюватися, чи все прийде в норму до свята.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB! 

читайте також