Засновниця благодійного фонду United for Freedom Ірина Адоніна традиційно провела The style talk – подію про моду та стиль

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ірина Адоніна

26 січня в Будапешті відбулася подія, присвячена стилю та його впливу на самоідентифікацію особистості. Організаторкою заходу виступила засновниця благодійного фонду United for Freedom Ірина Адоніна. The style talk відбувся в рамках Budapest Fashion Week та входив в розклад Європейського тижня моди.

У рамках The style talk гості мали змогу почути виступи відомої української дизайнерки й засновниці бренду GASANOVA Ельвіри Гасанової та персональної стилістки Альони Уманець. Модерувала фешн-зустріч шеф-редакторка сайту vogue.ua Віолетта Федорова.

«Стиль – це не просто засіб самовираження, це ще й потужний інструмент, який можна використовувати задля добрих справ. Fashion-зустрічі сьогодні – це чудова нагода показати власну ідентичність на європейській арені. Мені дуже приємно, що нам вдалося організувати The style talk разом з топовими спікерками нашої країни та надихнути жінок, аби вони розправили крила. Я вдячна кожній дівчині, яка долучилася до нас у цей день та зробила його по-справжньому незабутнім», – поділилась Ірина Адоніна.

Ірина Адоніна

Ірина Адоніна

Альона Уманець

Альона Уманець

Ельвіра Гасанова

Ельвіра Гасанова

Віолетта Федорова

Віолетта Федорова

Під час події гості мали змогу не лише поспілкуватися одне з одним та завести нові знайомства у світі моди, а й отримати подарунок від однієї зі спікерок Ельвіри Гасанової – запрошення на показ дизайнерки, який проходив 27 січня в рамках Budapest Fashion Week 2024.

Медіапартнерами заходу стали інтернет-видання Fashion Talksss та експертний онлайн-журнал про красу і здоров’я Beauty HUB.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також