Зроби кожен свій вік улюбленим: бренд Mary Kay презентував оновлену систему з догляду за шкірою обличчя

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Mary Kay

Бренд Mary Kay відзначив 60-річчя і презентував оновлений «Чарівний набір» TimeWise® з комплексом TimeWise 3D® в Києві.

Найпопулярніша система Mary Kay з догляду за шкірою обличчя, що 60 років поспіль вдосконалювалася, набувала нових форм, незмінно задовольняючи критичні потреби шкіри, стала ще більш інноваційною та ефективною. Презентація «Чарівного набору» TimeWise® з комплексом TimeWise 3D® відбулася на заході компанії для преси та інфлюенсерів. Гостям події запропонували спробувати систему в дії й відчути ефект та перші враження від її використання. Спікери детально розповіли про вдосконалення засобів «Чарівного набору» TimeWise®, його інноваційність, а також нагадали про 60-річчя бренду, його історію, місію та шлях засновниці Мері Кей Еш.

Мері Кей Еш, одна з перших жінок, які зруйнували скляну стелю кар’єрних обмежень, заснувала у 1963 році в Техасі косметичний бренд своєї мрії з єдиною метою: збагачувати життя жінок. Ця мрія перетворилася на багатомільярдну компанію із мільйонами незалежних консультантів у майже 40 країнах. Впродовж 60 років можливості від Mary Kay надали жінкам силу самостійно вирішувати й творити своє майбутнє через освіту, наставництво, адвокацію, спілкування та інновації.

Mary Kay прагне інвестувати в науку, що лежить в основі краси, та виробляти передові засоби для догляду за шкірою, декоративну косметику та парфумерію. Mary Kay вірить у збереження нашої планети для наступних поколінь, допомагає підтримати жінок, які зіштовхнулися з онкологічними захворюваннями та домашнім насильством, заохочує дітей слідувати своїм мріям.

Повертаючись до оновленого «Чарівного набору» TimeWise®, звертаємо увагу, що це потужний комплекс для відновлення шкіри та поліпшення її стану, у складі якого інкапсульований ресвератрол, вітамін B3 та антивіковий пептид. Ексклюзивний запатентований комплекс, що забезпечує шкіру антиоксидантами, надає їй здорового сяяння та стимулює вироблення колагену.

Компанія Mary Kay у підході до виробництва керується виключно принципами сталого розвитку та дотримується вимог екологічності та безпечності. Відтак, паковання оновленого «Чарівного набору» виготовлене із вторсировини та підлягає переробці. Базовий «Чарівний набір» TimeWise® з комплексом TimeWise 3D® можна інтегрувати до своєї б’юті-рутини вже з 20-річного віку.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також