«Зупинімо це»! Зірки зі всього світу об’єднуються заради підтримки України

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Звезды со всего мира объединяются для поддержки Украины

Війна, яку Росія веде проти України, сколихнула увесь світ. Знаменитості та інфлюенсери практично в кожній країні світу роблять усе можливе, щоби допомогти нам якнайшвидше вийти переможцями з цієї жорстокої й несправедливої боротьби.

Поки політики зі всього світу допомагають Україні відбивати фізичні удари, знаменитості зі всього світу дають відсіч інформаційній війні, яку також запланував ворог. Співаки, актори, моделі та інші зірки об’єдналися, щоби розповісти правду про вторгнення Росії в Україну, розповісти про реальну ситуацію, зібрати кошти на боєприпаси й підняти дух українців, які зараз далеко від дому і своїх рідних.

Мадонна

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Madonna (@madonna)

«Безглузде та жорстоке вторгнення Росії в Україну має зупинитися! Путін вирішив порушити всі чинні договори про права людини. Він не має права намагатися стерти з обличчя Землі Україну. Ми вас підтримуємо, президенте Зеленський! Ми молимося за вас і вашу країну! Давайте не будемо відчувати себе безпорадними перед геополітичними діями такого масштабу, бо ми можемо допомогти. Будь ласка, надішліть гуманітарну допомогу, щоби допомогти мільйонам громадян України, життя яких постраждало від цієї кризи в цей самий момент!! Слава Україні! Героям слава!»

Анджеліна Джолі

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Angelina Jolie (@angelinajolie)

«Як і багато хто з вас, я молюся за людей в Україні. Я й мої колеги зосереджені на тому, щоби зробити все можливе для забезпечення захисту й основних прав людини переміщених людей і біженців у регіоні. Ми вже бачили повідомлення про жертви та людей, які почали залишати свої будинки в пошуках безпеки. Ще занадто рано думати про те, що станеться, але вклад, який ми можемо зробити на цей час для народу України та для міжнародного правопорядку, неможливо переоцінити».

Блейк Лайвлі

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Blake Lively (@blakelively)

Блейк Лайвлі та її чоловік Райан Рейнольдс оголосили, що вони пожертвують 1 мільйон доларів організаціям, які допомагають біженцям з України.

«Просто зараз ми допомагаємо понад 50 000 українцям, яким довелося покинути свої домівки менш ніж за 48 годин, — пояснила Лайвлі в дописі в соцмережі. — Управління в справах біженців надає допомогу в порятунку життя, а також співпрацює з країнами-сусідами України, щоби забезпечити захист цим сім’ям».

Дженніфер Еністон

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KIM SAIRA 🦋 (@kimsaira)

Дженніфер Еністон поширила допис Блейк Лайвлі про збір коштів для підтримки мирного населення, яке постраждало внаслідок нападу Росії на Україну. Зірка прозвітувала, що також зробила свій фінансовий внесок. Крім цього, Дженніфер Еністон висловила підтримку Україні та опублікувала інформацію про те, як її підписники можуть допомогти Україні. У дописі, який поширила зірка, є інструкція, як протистояти інформаційній війні, яку веде Росія, а також перелік джерел, де брати правдиву інформацію про перебіг подій в Україні.

Дженніфер Лопес

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Jennifer Lopez (@jlo)

Дженніфер Лопес у своїх Instagram-stories опублікувала правдиву інформацію про напад Росії, щоби зупинити російську інформаційну війну. Також зірка В Instagram Stories вона зробила репост допису Global Citizen — міжнародної освітньої та правозахисної організації, щоб усі охочі допомогти Україні, дізналися, як це зробити.

«Світ спостерігає за несамовитими новинами про вторгнення Росії в Україну. Є способи, якими ми всі можемо підтримати Україну із будь-якої точки світу».

Джіджі Хадід

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Gigi Hadid (@gigihadid)

«Моє серце болить за Україну та всіх, кого торкнулася ця неймовірно жорстока реальність, — написала Джіджі Хадід в Stories в Instagram. Дії Путіна є загрозою для кожної демократичної країни у світі, і їх потрібно негайно зупинити. Я молюся, щоби підтримка, яку надають інші країни, дала українцям те, за що вони голосували й заслуговують».

Кетрін Віннік

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Katheryn Winnick (@katherynwinnick)

Канадійська акторка українського походження з моменту вторгнення Росії в Україну розповсюджує контент із правдивою інформацією про війну й закликає росіян негайно скласти зброю.

«Україна не заслужила на цю війну», — пише Кетрін Винник у своєму Instagram.

«Люди в усьому світі протестують, щоби зупинити цю неспровоковану, невиправдану війну. Україна — незалежна, демократична країна, яка заслуговує жити в мирі. Разом ми переможемо. Разом ми зможемо зупинити російську агресію. Разом ми переможемо».

Бетенні Франкель

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Rebecca Johnson (@sparklemamarj)

Американська телезірка та письменниця відразу після вторгнення Росії в Україну спрямувала діяльність своєї благодійної організації BStong на допомогу українським військовим і всім постраждалим від військових дій. Зокрема команда Бетенні Франкель активно допомагає українцям, які вимушено виїхали до Польщі: волонтери відправили відправити 100 000 гігієнічних наборів, ковдри, генератори, спальні мішки та їжу до прикордонних територій. Це початкове зобов’язання щодо поставок перевищить 10 мільйонів доларів. Бетенні Франкель також працює з військовими й радиться щодо потреб української армії, щоби надати необхідну допомогу.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також