Зустріч із В’ячеславом та Іриною Дюденко і презентація лінійки Color Glow від Rene Furterer

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Зустріч із В’ячеславом та Іриною Дюденко і презентація лінійки Color Glow від Rene Furterer

В середині травня в центрі столиці у преміальному салоні краси Dudenko Art of Hair відбулася насичена beauty-подія – зустріч із професіоналами індустрії краси та стилю В’ячеславом та Іриною Дюденко, а також презентація нової лінійки засобів для фарбованого волосся Color Glow від Rene Furterer.

«Мода як стиль життя»

Навряд чи хтось дотичний до світу краси в Україні не знає маестро перукарського мистецтва та засновника авангарду зачісок В’ячеслава Дюденка, який вже близько половини століття працює у цій царині. Ірина Дюденко 13 років була моделлю, а згодом стала стилісткою і режисером-постановником. 

Зіркова пара провела зустріч із представниками медіа та блогерами, під час якої розповіла про власний шлях становлення і філософію особистого розвитку, історію преміального салону Dudenko Art of Hair, а також надихнула всіх присутніх на створення стильних зачісок.

В’ячеслав та Ірина Дюденко

Протягом своєї професійної діяльності В’ячеслав й Ірина відкрили 10 салонів краси, а їхній перший преміальний салон почав свою роботу у 1991 році, дивуючи відвідувачів рівнем послуг, стильним інтер’єром і особливим підходом. 

В’ячеслав відомий безліччю професійних досягнень та визначних нагород. Він проводив власні авторські виставки портретів зачісок, в тому числі «Незалежна мода вільної України», посів друге місце на всесвітньому конкурсі професійної преси AIPP, поступившись лише легенді перукарського мистецтва Відал Сасуну, є командором ордену Шевальє та автором книги «Висока місія. Професія обраних». Більше того, за 25 років навчання В’ячеслав випустив понад 1 000 учнів, які зараз працюють по всьому світу, а також провів кілька тисяч курсів підвищення кваліфікації і близько 300 майстер-класів. 

зустріч із В’ячеславом та Іриною Дюденко

Ірина Дюденко – відома у модних колах особистість, режисер-постановник та стилістка. Вона є незмінним постановником Miss Ukraine Universe, а також інших заходів у сфері краси та стилю. Більше того, Ірина популяризує культуру здорового тіла, духу та свободи, безмежно надихаючи своїм прикладом.

«Ти сам маєш бути прикладом того, що пропагуєш. Інакше і бути не може. Тому коли ми чуємо про чобаторів без чоботів, то не розуміємо, як таке можливо, це якесь радянське надбання. Ми все життя працювали над тим, щоб нести суспільству своє бачення краси і виглядати відповідно», – підкреслюють В’ячеслав та Ірина.

Захист кольору та сяйва волосся з Color Glow від Rene Furterer

Другою частиною заходу стала презентація від Rene Furterer, під час якої представники бренду познайомили нас як із бестселлерами, так і з новинками марки. Особлива увага була зосереджена на лінійці Color Glow від Rene Furterer, що захищає колір фарбованого волосся до 10 тижнів і забезпечує сяяння, наче після салонного догляду. Засоби працюють над збереженням яскравості кольору, відновленням та захистом волоссям, забезпеченням красивого зовнішнього вигляду. 

Захист кольору та сяйва волосся з Color Glow від Rene Furterer

Лінійка складається із трьох засобів. Шампунь «Захист кольору» захищає колір до 10 тижнів, надає блиску на 83%, а вже після місяця його використання волосся стає у два рази більш зволоженим. Маска допомагає зберегти яскравість кольору до 10 тижнів, надає волоссю пружності й зволожує його протягом 72 годин. А крем для сяяння  волосся та термозахист захищають колір на 88%, надає блиску на 48 годин, забезпечує термозахист до 230 ℃ та надає гладкості на 80%.

Color Glow від Rene Furterer

Продукти з нової лінійки підходять як для повністю фарбованого волосся, так і для пасм після мелірування. Синергія ключових інгредієнтів від поверхні до серця волокон: 

 • органічний екстракт гамамелісу, дубильні речовини якого створюють сполучення між кератином і пігментом;
 • органічна ефірна олія лимону, яка забезпечує антиоксидантну дію для блиску і захисту кольору;
 • амінокислоти від Okara organic, що відновлюють і зміцнюють волосся;
 • оцет ацерола, багатий вітаміном С, закриває лусочки у волоссі й нейтралізує забруднення.

Для здорової шкіри голови перед використанням шампуню варто нанести один із star-засобів бренду – скраб для очищення шкіри голови Head Spa, стимулюючий рослинний концентрат проти випадіння волосся Complexe 5 або заспокійливий концентрат для шкіри голови Astera.

«Здорове волосся росте на здоровій шкірі голові, як рослина на родючому грунті», – іще в 1957 році сказав засновник компанії та фахівець зі здоров’я шкіри голови Рене Фуртере. 

Рене Фуртере

Наприкінці заходу всі охочі змогли протестувати прямо у салоні Dudenko Art of Hair нові засоби від Rene Furterer, а також зробити одне одному стильні зачіски, користуючись практичними порадами і допомогою від В’ячеслава та Ірини Дюденко. Вийшов справжній перукарський майстер-клас!

В'ячеслав Дюденко перукар

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також