5 книжок, які розширюють свідомість

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Є книги, після прочитання яких вже ніколи не будеш колишнім. Редакція Beauty HUB зібрала книги, що розширюють свідомість, які допоможуть вам кардинально змінити свої погляди на життя, переосмислити існування і просто стати кращою для самої себе людиною.

Книги, що розширюють свідомість здатні повністю змінити ваше життя. Це розумні книги про життя, які допоможуть розширити свій погляд на навколишній світ. Якщо вам хочеться думати інакше, досить вибрати з нашого списку книг, які змінюють життя, хоча б одну. Пропонуємо огляд з п’яти книг, які змінюють свідомість. 

Джулія Кемерон «Шлях художника»

Джулія Кемерон «Шлях художника»

«Всесвіт творить чудеса, підтримуючи нас. Це ми дуже скупо приймаємо його підтримку: заглядаємо в рот кожному дарованому коню і відсилаємо його назад. Говоримо, що боїмося потерпіти невдачу, хоча набагато більше нас лякає можливість успіху».

Як часто ви залишали осторонь ваші бажання і поставлені завдання лише тому, що боялися зробити перший крок? Обіцяючи самому собі почати серйозно займатися спортом, або ж нарешті вдосконалити свої знання іноземних мов? Дана «хвороба» не залишить вас у спокої, поки ви не заспокоїте свідомість і дасте самому собі право на майбутні падіння і злети (саме в такому порядку!). У книзі, яка змінює мислення, «Шлях художника» Джулії Кемерон ви побачите самого себе – художника, який прагне від життя багато чого, але не знає з якого боку підійти до цього; це людина, яка маленькими кроками, нехай просоченими невдачами, врешті-решт прийде до досягнення своєї мети.

Майкл Рей «Вища мета»

Майкл Рей «Вища мета»

«Подивися на людей, повз яких ми зараз проходимо. Вони виглядають добре. За ним не скажеш, що вони закуті в ланцюги. Але всі вони нудяться в власних в’язницях – тюрмах, що вони будують в своєму розумі».

Як давно ви заглядали всередину себе? Чи відчували ви себе щасливо? Чи знаходили ви свого внутрішнього дитини? Або однотипні робочі будні вже встигли з’їсти всі фарби життя і змусили вас втратити сенс життя?

Що ж, якщо останнє запитання змушує вас сказати «так», а попередні – «ні», то книга, яка змінює погляд на життя, «Вища мета» Майкла Рея допоможе вам розібратися в собі і проаналізувати свої життєві підвалини. Адже дуже важливо встигнути знайти сенс життя і зберегти його до самого кінця, відчуваючи себе щасливо і мирно.

Марк Вільямс і Денні Пенман «Усвідомленість»

Марк Вільямс і Денні Пенман «Усвідомленість»

«Неможливо дбати про інших людей, не піклуючись в першу чергу про себе, і неможливо по-справжньому любити інших, поки ви лаєте себе за те, що недостатньо щось робите».

Якщо вам давно хочеться змінити себе в кращу сторону, більше ніколи не зациклюватися на найменших труднощах і почати істинно цінувати прожиті моменти – ця книга, яка змінює світогляд для вас. Причому, відкрию вам маленький секрет, вам доведеться розбиратися не з зовнішніми проблемами, а заглянути всередину себе.

Чіп Хиз і Ден Хиз «Пастки мислення»

Чіп Хиз і Ден Хиз «Пастки мислення»

«Коли дослідники запитують старих, про що ті шкодують в житті, то часто чують жаліють не про те, що люди зробили, а про те, чого не зробили. Вони шкодують, що коливалися. Вони шкодують про свою нерішучість».

Ви боїтеся зробити неправильний хід? Чи відчуваєте себе в пастці своєї розвиненогї уяви і інтуїції? Що ж, книга, яка змінює життя – “Пастки мислення”, пропонує інакше поглянути на свої недосконалі вчинки і почати приймати обдумані рішення кожен день.

Ронда Берн «Таємниця»

Ронда Берн «Таємниця»

«Ніщо не може перешкодити вашим образам втілитися в реальність, окрім тієї ж самої сили, що їх породила, – вас самих».

Пора усвідомити одну істину: ви – творець свого життя і свого щастя. Багато закривають свій справжній потенціал, замикаються в собі і втрачають зв’язок із Всесвітом; вони втрачають чудову можливість втілювати свої мрії в життя.

Щоб краще розібратися в даній проблематиці, а також перестати боятися втілювати бажане в життя, радимо вам прочитати книги, що розширюють свідомість.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також