Комікси, не гірші за Marvel і DC

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Комікси не є проміжною стадією між картинкою та книжкою, це самостійне явище, яке знаходить свій індивідуальний підхід для кожного.

Завдяки компаніям Marvel і DC, що розкрутилися, багато «спостерігачів» сміливо скажуть, що комікси — це одна суцільна супергероїка. Їхні всесвіти шалено цікаві, з цим сперечатися не можна, але відразу стає прикро за багатьох інших потенційних авторів. Адже комікси, як книги та фільми, сповнені різних жанрів і форматів, придатних для всіх!

Щоб почати, а може, і продовжити свою подорож по захопливим всесвітам коміксів, нижче представляємо вам невелику добірку того, що варто прочитати!

«Блексед» Хуан Діас Каналес, Хуанхо Гуарнідо

«Блексед» Хуан Діас Каналес, Хуанхо Гуарнідо

Неонуарний детектив, який занурить вас у довгу історію про Джона Блекседа, антропоморфного кота, який працює приватним детективом.

 В альтернативній Америці п’ятдесятих років злочинність була природним явищем, відповідно, черговий дзвінок до поліції не викликав у жодної душі жодних емоцій. Правда, після прибуття на місце Блексед виявляє бездиханне тіло його колишньої коханої. Розуміючи серйозність, детектив без чужого втручання береться за приватне розслідування, щоб відшукати вбивць, які підняли руку на дівчину.

«Сказання» Білл Віллінгем

«Сказання» Білл Віллінгем

Якщо ви з дитинства захоплюєтеся народним епосом, фольклором і казками, тоді вам точно потрібно прочитати цей комікс! Тут представлено світ, у якому всі вигадані герої після деяких обставин опиняються у суворому Нью-Йорку і щодня борються за своє існування. Вам неодноразово доведеться переосмислити їх значення в улюблених історіях, оскільки навіть тому самому Великому Страшному Вовку було дано другий шанс існування: він у вигляді людини став шерифом містечка і зробить усе можливе, щоб захистити жителів міста.

«Сага» Брайан Келлер Вон

«Сага» Брайан Келлер Вон

Фантазійний світ, у якому вже багато років планети Ландфолл і Вінець ворогують між собою. У всій галактиці постійні військові дії та жодного натяку на виголошення миру. Вже, здавалося б, неможливо знайти невеликий мирний куточок, в якому закохана парочка Алан і Марко зможуть нарешті сховатися від війни і спокійно видихнути, даючи можливість їх дитині, плоду забороненого кохання, жити без постійного страху за своє життя.

«Скотт Пілігрим» Браян Лі О’Меллі

«Скотт Пілігрим» Браян Лі О’Меллі

Життя Скотта Пілігрима, здавалося б, було просто мрією: він грає в музичному гурті на бас-гітарі, живе у квартирі у свого друга, ледарює і просиджує свої дні, граючи у відеоігри. Все не виходило за рамки звичного, поки серце чоловіка не ойкнуло, коли він побачив Рамону Флауерс — прекрасної американки на роликових ковзанах. Щоправда, хто ж знав, що єдиною перепоною до серця дівчини стануть сім її колишніх коханих.

«Пісня Облівіона» Роберт Кіркман

«Пісня Облівіона» Роберт Кіркман

Якщо ви дивилися серіал «Ходячі мерці», то поспішаю вас порадувати: автором однойменного коміксу, за подіями якого знято серіал, був саме Роберт Кіркман!

Нейтан Коул багато років блукає постапокаліптичною пусткою Облівіона, що кишить химерними монстрами з усіх боків. На відміну від уряду, чоловік ніколи не опускав рук: він упевнений, що в трагедії десять років тому більшість жителів Філадельфії таки змогли вижити. Але, можливо, це лише привід, щоб Нейтан зміг знайти щось ще? Чому він не може чинити опір заклику Пісні Облівіона?

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також