7 найкращих мінісеріалів 2023 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

мінісеріали 2023

В підбірці найкращих мінісеріалів 2023 року від редакції Beauty HUB ви знайдете захоплюючі детективи, пронизливі драми і соціальні антиутопії, які не залишать вас байдужими.

«Останнє, що він сказав мені»

Серед найкращих мінісеріалів 2023 року в детективному жанрі радимо звернути увагу на кінокартину «Останнє, що він сказав мені». Сюжет розповіді розгортається довкола Ханни. Головна героїня разом зі своїм чоловіком займається вихованням його доньки, незважаючи на те, що стосунки складаються вкрай туго. Одного дня безслідно пропадає батько дівчинки і чоловік Ханни. Дівчата відправляються на його пошуки і починають власне розслідування, здатне призвести до найнесподіваніших наслідків.

«Покерфейс»

«Покерфейс» знято у жанрі детективної драмеді, що робить його одночасно цікавим, кумедним і навіть трошки повчальним. Кожен епізод серіалу виконаний у форматі перевернутого детективу, що став популярним завдяки серіалу «Коломбо» – на початку епізоду глядачеві демонструють сцену злочину та злочинця, а потім йому залишається спостерігати, як головний герой розплутує справу. Тим самим головним героєм стає Чарлі Кейл – ексцентрична жінка в роках, що має незвичайний дар – визначати, чи говорить людина у момент розмови правду чи бреше.

«Маленький вогник»

Дія одного із найцікавіших мінісеріалів 2023 року розгортається під час Другої світової війни навколо Міп Гіс – самовідданої і завжди оптимістично налаштованої молодої жінки. На початку бойових дій Отто Франк, будучи євреєм та керівником Міп, приходить до неї із проханням сховати його родину від нацистів. Не вагаючись, Міп та її чоловік Ян надають притулок для восьми членів родини Отто, які протягом двох років ховаються у секретному приміщенні, поки їх не викривають нацисти…

«Кохання і смерть»

«Кохання і смерть» – американський мінісеріал, головні ролі в якому зіграли Елізабет Олсен, Лілі Рейб, Крістен Ріттер і Джессі Племонс. Серіал ґрунтується на реальних подіях, які відбулися у невеликому містечку Уайлі у 1980-х роках. В центрі сюжету дві жінки, які познайомилися в протестантській церкві. Одна з подруг дізналася про жахливий вчинок іншої – роман з її коханим чоловіком, що зрештою призвело до вбивства.

«Переповнена кімната»

Якщо вам відомий роман Деніела Кіза «Таємнича історія Біллі Міллігана», то мінісеріал «Переповнена кімната» точно не залишить вас байдужими. У ньому актор Том Голланд грає роль реальної особи – Біллі Міллігана, одного з найвідоміших пацієнтів в історії психіатрії, уява якого налічувала 24 повноцінні особистості. Хоча сюжет серіалу базується на книзі, точного співпадіння сюжету не варто очікувати.

«Чорне дзеркало»

Один з надзвичайно популярних серіалів останніх років розповідає про взаємодію з цифровими технологіями, і цього літа він повернувся на екрани з шостим сезоном. Сценарист Чарлі Брукер натякав, що цей сезон буде особливим і не збрехав. Захоплюючий, кінематографічний і як завжди дещо лякаючий – продовження соціальної антиутопії XXI століття варте того, щоб його подивитися. Кожна серія є самостійним невеликим фільмом, тому дивитися їх можна в будь-якому порядку (різних сезонів це теж стосується).

«Загублена в хуртовині»

Мінісеріал «Загублена в хуртовині» знято за мотивами бестселера іспанського письменника Хав’єра Кастільйо, якого називають «іспанським Стівеном Кінгом». Під час традиційного різдвяного карнавалу в Малазі у натовпі пропадає маленька дівчинка Амайя. Її батьки відразу кидаються на пошуки, а потім звертаються до поліції. Молода журналістка-початківець лише через п’ять років пошуків отримує нову зачіпку, завдяки якій їй може пощастити розплутати цю справу.

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також