Топ-7 серіалів серпня 2023 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

серіали серпня 2023

Ми зібрали в одному матеріалі найцікавіші прем’єри фільмів і серіалів серпня 2023 року, на які не шкода витратити час літніми вечорами. Детективи, драми, комедії і фентезі вже чекають на вас.

«Лінкольн для адвоката», 2 сезон

Телеадаптація книг-бестселерів Майкла Коннеллі виходить з другим сезоном влітку 2023 року (в серпні очікуємо його другу частину) . Захоплива юридична драма, в центрі сюжету якої адвокат, що  керує своєю юридичною фірмою із заднього сидіння добре відомого всім «лінкольна». Мікі по силі розібратися із найскладнішими справами, проте, як зазначають творці кіносеріалу, «слава й успіх мають як позитивні, так і погані сторони».

Прем’єра: 3 серпня

«Загублені квіти Еліс Гарт»

Серіал «Загублені квіти Еліс Гарт» заснований на новелі австралійки Голлі Рінгланд, а його режисером виступив Глендін Айвін. Після загадкової смерті своїх батьків 9-річна дівчинка Еліс Гарт переїжджає жити до бабусі на квіткову ферму, проте дізнається, що в житті її родини приховано багато таємниць, які їй доведеться розкрити.

Прем’єра: 4 серпня

«Убивства в одній будівлі», 3 сезон

Комедійний детектив про трьох сусідів, які розкривають вбивства, виходить з третім сезоном. До зіркової команди, в яку входять Селена Гомес, Стів Мартін і Мартін Шорт, також доєднається неймовірна Меріл Стріп. Починається серіал з того, що Мейбл, Олівер і Чарльз об’єднуються в команду, щоб вистежити вбивцю, який живе у їхньому багатоквартирному будинку в Нью-Йорку.

Прем’єра: 8 серпня

«Мільярди», 7 сезон

«Мільярди» – це історія, натхненна реальною війною прокурора Пріта Бхарара проти хижих вовків Волл-стрит, що викриває несправедливості не лише фінансових магнатів, а й бюрократів та венчурних капіталістів. Завершальний сьомий сезон стане останнім для цього серіалу, але автори вже готують серію спін-оффів під назвами «Мільйони» і «Трильйони».

Прем’єра: 13 серпня

«Депп проти Герд»

У другій половині серпня 2023 року очікуємо трисерійну драму, яка розповідає про гучний судовий процес між колишніми чоловіком і дружиною Джонні Деппом й Ембер Герд. Ця справа привернула до себе безліч уваги, і не просто через шокуючі подробиці, але й тому, що її вплив можна відчути на нашому суспільстві. Весь світ матиме змогу переглянути новий серіал на Netflix.

Прем’єра: 16 серпня

«Асока»

«Асока» – телесеріал, розроблений Джоном Фавро і Дейвом Філоні для стрімінгового сервісу Disney +. Кінокартина є частиною медіафраншизи «Зоряні війни» та спін-оффом телесеріалу «Мандалорець», події якого відбуваються одночасно з ним та іншими його спін-оффами після подій фільму «Зоряні війни». У центрі сюжету – колишня лицарка-джедай Асока Тано, яка розслідує загрозу галактиці після падіння Імперії.

Прем’єра: 23 серпня.

 «Ретрит»

Головна героїня Дарбі Харт, детектив-аматор, намагається розкрити вбивство, що сталося у віддаленому маєтку, куди її та ще 11 гостей запросив мільярдер. Підозра падає на кожного з гостей, проте визначити, хто з них вбивця, не так і просто. Серіал серпня 2023 року знятий Бріт Марлінг та Залом Батмангліджем з Еммою Коррін та Клайвом Оуеном у головних ролях.

Прем’єра: 29 серпня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також