7 найкращих фільмів з Бріжит Бардо на всі часи

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

7 лучших фильмов с Брижит Бардо на все времена

Сьогодні актрисі Бріжит Бардо виповнюється 87 років! До дня народження сексапільної француженки, знаменитої кінозірки середини минулого століття ми підготували добірку кращих фільмів з її участю, які ви захочете переглянути знову або, можливо, побачити вперше.

Французький кінематограф – окремий вид естетичної насолоди. Особливо це стосується фільмів за участю Бріжит Бардо – актриси, співачки, фотомоделі, письменниці та просто ефектної жінки, яка заслужила титул секс-символу Європи 50-60-х років. Сьогодні вона відома, перш за все, як активна зоозахисниця і є головою міжнародного фонду допомоги тваринам «Фонд Бріжит Бардо» (FBB), який заснувала в 80-х роках.

За свою кінокар’єру Бріжит знялася у понад 80 картинах. Юна Бардо дебютувала на великому екрані 1952 року, виконавши епізодичну, але яскраву роль у комедії режисера Жана Буайе «Нормандська діра». Потім знялася в драмі свого тодішнього чоловіка Вадима Роже «І Бог створив жінку», яка принесла їй світову славу. Фільмографія Бріжит Бардо містить такі знамениті стрічки, як «Танцюй зі мною», «Чоловіче-жіноче», «Два тижні у вересні», «Віва Марія!», «Акт любові», «Майбутні зірки», «Вуличне світло» тощо.

На честь дня народження французької красуні й кінозірки минулих років ми вирішили згадати кілька найбільш пам’ятних фільмів із Бріжит Бардо, які варто подивитися сьогодні ввечері або  найближчими вихідними.

«І Бог створив жінку» (1956)

«Парижанка» (1957)

«Істина» (1960)

«Презирство» (1963)

«Чарівна ідіотка» (1964)

«Три кроки в маренні» (1968)

«Якби Дон Жуан був жінкою…» (1973)

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також