Срединний пілінг Джесснера (Jessner’s Peel) – це вид хімічного пілінгу, названий на честь німецького дерматолога Макса Йесснера, який розробив цю процедуру. Це один із найбезпечніших та найефективніших способів усунення різних недоліків і проблем шкіри обличчя та тіла.
Пілінг Джесснер включає комбінацію трьох основних інгредієнтів: саліцилової кислоти, резорцину і крижаного оцту (регулярно званого також етиловим спиртом). Ці інгредієнти працюють у синергії, щоб забезпечити ексфоліацію шкіри, зменшення запалення та контроль активності сальних залоз.
Пілінг Джесснера: показання до процедури
Показання до пілінга Джесснера є в людей з товстою та жирною шкірою, шкірою з пігментацією, зморшками, акне і гіперкератозом, пілінг відмінно впорається з проблемою бугристого рельєфу шкіри, її в’ялістю, сухістю і не тільки. Пілінг Джесснера від рубців, при акне та постакне давно завоював довіру дівчат і жінок. Завдяки своєму складу і делікатному впливу він швидко і на довгий час здатний позбавити вас від пігментних плям. У складі пілінга Джесснера — три компонента: саліцилова кислота, молочна кислота, резорцин (допоміжний компонент).
Переваги пілінга Джесснера
- позбавить від пігментних плям і веснянок;
- вирівняє тон шкіри;
- омолоджує і покращує якість шкіри;
- зменшує розміри шрамів від прищів;
- розчиняє комедони;
- розгладжує зморшки і має ліфтинг-ефект.
Пілінг Джесснера: як працює
Пілінг Джесснера видаляє верхні шари шкіри, роблячи її більш гладкою і рівною. Глибина проникнення пілінгу залежить від типу хімічного пілінгу: поверхневого, серединного або глибокого.
Пілінг Джесснера може бути і поверхневим, і серединним, і глибоким одночасно. Все це залежить від кількості нанесених шарів пілінгу на шкіру.
Лікар-косметолог, дерматолог, зважаючи на проблеми та індивідуальні особливості шкіри пацієнта, самостійно визначає необхідну кількість шарів в нанесення пілінгу.
Нанесення пілінгу Джесснера в:
- один шар знизить активність сальних залоз, звузить пори, очистить шкіру від вугрових висипань;
- два-три шари здатні розгладити рубці й шрами постакне, згладити зморшки і навіть освітлити пігментні плями;
- чотири шари дадуть потужний ліфтинг-ефект і розгладять глибокі зморшки.
Пілінг Джесснера в домашніх умовах — можливий чи ні?
Ви можете самостійно зробити пілінг Джесснера вдома з комбінації перерахованих вище трьох компонентів, які придбаєте в аптеці. Ви намагатиметеся дотримуватися всіх інструкцій, знайденим в Інтернеті, і самостійно проведете процедуру дома. Ви заощадите гроші, але, вірогідно, зіткнетеся з можливими постпроцедурними ускладненнями, такими як:
- гіперпігментація;
- алергія;
- подразнення;
- інфекція;
- рубцювання;
- бактеріальна або вірусна інфекція.
Важливо відзначити, що магазинні пілінги Джесснера менш ефективні ніж ті, що використовують у своїй практиці лікарі-косметологи, дерматологи. До того ж ви не знаєте точно скільки тримати та коли змивати пілінг Джесснера, зроблений самостійно. Хімічні пілінги, проведені лікарем, з більшою ймовірністю дадуть вам значні й довготривалі прекрасні результати без ускладнень і тривог!
Як підготуватися до пілінгу Джесснера
Перш ніж прийти на процедуру, обов’язково запишіться на консультацію до лікаря для з’ясування показань і протипоказань пілінгу обличчя Джесснера. На консультації лікар обов’язково проведе тест на чутливість вашої шкіри до компонентів. Лікар може попросити вас слідувати певним рекомендаціям по догляду за шкірою протягом двох-чотирьох тижнів до процедури пілінгу Джесснера. Цей план може включати в себе нанесення різних агентів (третиноїн, аскорбінова, азелаїнова, гліколева кислоти) в низьких концентраціях.
Як проводиться пілінг Джесснера — покрокова інструкція
Хімічний пілінг зазвичай проводиться в кабінеті лікаря-косметолога, дерматолога.
Процедура завжди починається з очищення шкіри, потім лікар буде пошарово і з певним часовим інтервалом наносити склад, у вас в певний момент з’являться відчуття печіння в очах. Пілінг може наноситися за допомогою марлі, пензля або ватного аплікатора. Незабаром косметолог нейтралізує дію розчину і видалить з обличчя його залишки. Завершальним етапом процедури є рясне нанесення зволожуючого засобу.
Скільки разів робиться пілінг Джесснера? Найчастіше рекомендується курс з 6-8 сеансів, які проводяться з проміжками в 10-14 днів. Далі роблять перерву в 2 місяці.
Пілінг Джесснера по дням: як доглядати за обличчям після процедури
Ваше обличчя буде червоним і опухлим протягом перших 24 годин. Після цього набряк спаде, шкіра покриється скоринкою або плівкою і незабаром все почне лущитися.
Догляд за шкірою обличчя після процедури пілінгу Джесснера:
- Почервоніння, печіння, подразнення, лущення шкіри після пілінгу Джесснера є нормальним результатом постпілінгових дій, які зазвичай закінчуються впродовж 7-10 днів;
- Уникайте впливу сонячних променів під час постпілінгового відновлення. Обов’язково наносьте на шкіру обличчя SPF 30 при виході на вулицю;
- Намагайтеся менше торкатися обличчя, не тягніть і не здирайте лущення і скоринки на шкірі під час процесу постпілінгового загоєння;
- Використовуйте різні зволожуючі засоби, які призначить ваш лікар, який проводив процедуру. Можливо, вам доведеться наносити зволожуючий крем 10-20 разів на день під час постпілінгового відновлення.
Приймайте лише ліки, призначені лікарем.
Більше інформації про пілінг ви можете знайти на онлайн-ресурсі для фахівців естетичної медицини PRO Cosmetology.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!