Краса за сезоном: що потрібно знати про пілінги взимку

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Багато дівчат уникають пілінгів у зимовий період, припускаючись великої помилки. Пілінг можна і потрібно робити в цей період. Але яку процедуру обрати і як доглядати за шкірою після – про це розповість фахівець.

Низька температура, відверто погана погода, сухе повітря в опалювальних приміщеннях можуть призвести до погіршення стану шкіри. Але якщо ви правильно доглядаєте за обличчям і враховуєте потреби шкіри в холодний сезон, проблем виникнути не має.

Однією з важливих складових догляду за шкірою є ексфоліація. Пілінги допомагають прибрати мертві клітини шкіри, а також запускають процес регенерації. Результат такої процедури – чиста, ніжна і молода шкіра.

На жаль, багато дівчат уникають пілінгів взимку, побоюючись, що вони можуть пересушити шкіру або зробити дуже чутливою в морозну погоду. Однак не такий страшний чорт, як його малюють. Зима – ідеальний час для пілінгів, як поверхневих, так і глибоких, адже мінімальна кількість сонячних днів не дозволяє занадто довго перебувати на вулиці. Та й під прямими сонячними променями опинитися досить складно, навіть якщо дуже сильно постаратися. Це ідеальні умови для різних видів ексфоліації, так що боятися нема чого. Головне – правильно вибрати процедуру.

читайте також

Катерина Зонова

На найголовніші питання про пілінги в зимовий період відповідає Катерина Зонова, лікар-дерматовенеролог, директор мережі клінік естетичної косметології Z BEAUTY.

– Як часто потрібно робити пілінг взимку, щоб не нашкодити шкірі?

– Пілінги можуть бути різними за складом кислот і за глибиною впровадження. Тому інтервал між процедурами варіюється залежно від ступеня травматизації шкіри: чим агресивніше пілінг, тим більше перерва, аби шкіра встигла відновитися.

– Який пілінг вибрати в холодну пору року?

– У холодну пору року оптимально робити серію більш м’яких пілінгів, а також серединні та глибокі пілінги для боротьби з вираженими зморшками, пігментацією або рубцями постакне. Правильніше прийти до косметолога і висловити свої побажання щодо результату, можливості лущення й реабілітації в соціумі, а також цінової політики – це обговорювати не соромно! Тоді доктор зможе підібрати для вас оптимальний курс і досягти разом з вами бажаного результату.

– Як доглядати за шкірою після пілінгу?

– Безумовно, пілінги вимагають предпілінгової підготовки і постпілінгового догляду. Для найкращого результату шкіру потрібно готувати, наприклад, домашнім доглядом з низьким вмістом кислот, а також правильно доглядати після процедури: це і засоби з SPF, і засоби, що блокують вироблення пігменту меланіну, якщо необхідно. Тому що під час травматизації ми завжди ризикуємо придбати пігментацію. Саме тому рекомендовано уникати інсоляції (опромінення сонячними променями. – Прим. ред.) Перший місяць після пілінгів. І саме тому вони переважно проводяться в осінньо-зимовий сезон. Також дуже здорово допомагають шкірі відновлюватися такі процедури, як біоревіталізація і плазмотерапія – як до пілінгів, так і після.

Безпосередньо після процедури наносяться засоби, що пом’якшують і сприяють швидкому загоєнню.

– Чи можна робити пілінги людям з чутливою шкірою і при розацеа?

– Звісно! Зараз вибір пілінгів величезний, і не всі вони спрямовані на відлущування. Існують дермальні стимулятори, які спрямовано на відновлення й оновлення шкіри.

Але оскільки косметологія – це все-таки прикладна наука, не рекомендую займатися самолікуванням і призначати процедури собі самій або за рекомендацією подруг, тому що можна не просто не отримати ефекту, а й нашкодити! Потрібно обов’язково знайти доктора до душі і довіритися йому. Тоді, в тандемі, можна домогтися максимального результату! Будьте красиві!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також