Не чіпайте обличчя руками і не шукайте в своєму віддзеркаленні зморшки
Це так просто й складно водночас! Контролювати себе й не чіпати шкіру руками – одне з важливих правил краси. Чому? Все просто: на руках живуть мільйони бактерій, які можуть викликати запалення. Розглядати своє віддзеркалення в дзеркалі з приводу й без – ще один помилковий шлях. Нові зморшки не народжуються так швидко, як вам здається! І ще: при невдалому освітлення та інших факторах дзеркало може стати вашим першим ворогом, показуючи кожен горбок, лінію або плямочку. Розслабтеся, все набагато краще, ніж здається. Ми схильні шукати в собі, знаходити і гіперболізувати всі недоліки. Словом, відійдіть від дзеркала просто зараз!
Використовуйте косметичні активи з розумом
Дієві засоби з кислотами, ретинолом і вітаміном С зараз є практично у кожної дівчини. Не використовуйте їх всі одночасно! Складіть план догляду за шкірою (бажано за участю фахівця), розділивши активи для ранкового й вечірнього застосування. Ніколи не використовуйте при одному нанесенні AHA і BHA кислоти, засоби з вітаміном С у концентрації вище 10% і косметику з вітаміном А – такий догляд може викликати сильне роздратування. Якщо ви тільки почали використовувати дерматологічні активи, починайте акуратно – з нанесення їх на ніч кілька разів на тиждень. Дозвольте шкірі звикнути. Якщо негативних реакцій не було, поступово збільшуйте частоту застосувань.
Слухайте свою шкіру
Ексфоліація, відбілювання й активна боротьба зі зморшками – добра справа, тільки якщо в міру. Якщо на сильнодіючу косметику ваша шкіра відреагувала почервонінням або роздратуванням, ймовірно, вам варто переглянути свою б’юті-рутину. Часто буває, що в гонитві за швидким результатом, ми використовуємо занадто багато сильної косметики. Пам’ятайте, що надлишок відлущування, наприклад, призводить до знищення захисного бар’єру шкіри, а це загрожує пересушуванням, роздратуванням і появою запалень. Іноді досить просто відновити цей бар’єр і шкіра відразу починає виглядати краще, тому що запускаються процеси самовідновлення.
Довіряйте, але перевіряйте
Не довіряйте сліпо обіцянкам реклами, консультантам в магазинах і навіть популярним блогерам, краще навчіться хоча б трохи вивчати склади засобів. Згодні, розібратися в них часом не під силу навіть хімікам, але знати, як в списку інгредієнтів позначені вітаміни, кислоти й олії точно варто. Поринути в косметичну хімію вам допоможе, наприклад, сайт CosDNA.com – досить вбити назву інгредієнта в рядок пошуку, щоб дізнатися призначення компонента, що цікавить. Не лінуйтеся, будьте допитливі! Все-таки мова йде про субстанції, які ви наносите на обличчя.
Позбавтеся від «комплексу відмінниці»
Перфекціонізм – це прекрасно, проте не варто проєктувати його на власну зовнішність. Хочете обличчя як у рекламі? Видихніть і прийміть той факт, що відполіровані обличчя моделей – це результат ретуші та роботи цілої армії візажистів, освітлювачів і талановитого фотографа. Звичайно ж, бувають відмінні природні дані, й догляд за шкірою також багато значить, але в гонитві за ідеалом не варто перегинати палицю. Ви ж не хочете бути схожою на одну з дівчат-клонів із Instagram? Тоді забудьте про ідеал. Найкраще, як відомо, ворог хорошого.
Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!