Тиждень високої моди в Парижі пройшов саме вчасно, аби пролити світло на похмурі зимові будні та задати тренди на новий весняний сезон. Дизайнери й організатори показів продумали неймовірні шоу. Наприклад, Chanel запросив глядачів на чарівне квіткове весілля, а показ Dior розповів історію карт Таро Вісконті-Сфорца з XV століття. Б’юті-образи з показів були не менш чарівними: директори з макіяжу ретельно продумали акценти, які підкреслювали ексцентричне вбрання, а перукарі доповнили образи цікавими зачісками. Уперше журналісти багатьох міжнародних видань Vogue об’єдналися, щоби прокоментувати найкращі б’юті-образи з весняно-літніх шоу високої моди.
«На показі Giambattista Valli б’юті-команда зіграла на об’ємних зачісках, які чудово поєднувалися з розкішними сукнями з тюлю. Зачіски створила Оділ Гілберт, відіславши нас у думах до атмосфери часів Марії-Антуанетти з її бантами, шовковими стрічками та живими квітами. Я поклоняюся роботі візажиста Карін Вестерлунд», — Альона Пономаренко, б’юті-редактор Vogue Ukraine.
«Мені дуже сподобалися зачіски із шоу Giambattista Valli — вони ідеально доповнювали стилістику колекції. У часи, коли часто можна побачити туго зв’язане волосся в пучок, зачіски шоу стали ковтком свіжого повітря», — Кармен Ланчарес, б’юті-директор Vogue Іспанія.
«Після виходу першого сезону серіалу “Бріджертони” я був готовий до того, що екстравагантні зачіски вийдуть на пік популярності. Хоча образи на показі Giambattista Valli більше були схожі на стиль 1960-х, ніж епоху Регенства, але об’ємні пучки в поєднанні з пір’ям, стрічками та квітами мали неймовірний вигляд», — Ремі Ріппон, журналіст краси та здоров’я Vogue Australia
«Моїм улюбленим акцентом у цьому Тижні високої моди стали золоті глітери на показі Valentino, нанесені на все обличчя як чоловіків, так і жінок. Усе в дусі інклюзивності та різноманітності, який П’єрпаоло Піччолі захищає вже кілька років, а команда Пат Макграт так вдало підкреслила. Окремої згадки також заслуговують неймовірні конструкції з волосся Франческо Пегоретті в Dior, які оживили образи», — Фредеріке Верлі, б’юті-редактор Vogue Paris.
«Мені припав до душі макіяж на показі Valentino. Це блиск, який, попри свою надмірну кількість, все-таки був досить мінімалістичним», — Нікола Відіч, б’юті-редактор Vogue Німеччина.
«Хоча 2020 рік став для багатьох важким, блискучий та золотистий макіяж Пат Макграт на шоу Valentino зарядив нас позитивом і надією. Зараз це так необхідно усім нам!», — Сесі Вонг, журналістка Vogue Hong Kong.
«Мене вразили ефектні мокрі зачіски, які Сем Макнайт зробив для шоу Fendi Кіма Джонса. Це було романтично, сучасно, елегантно й додало образам позачасового стилю. Уже багато йшлося про великі сережки та мінісумочки на шоу, але особисто мені до душі припали аксесуари для волосся», — Джессіка Дайнер, б’юті-директор Vogue UK.
«Вологе волосся русалки, яке створив Сем Макнайт для Fendi, захопило мене. Мокрий ефект — довготривалий тренд, від якого неможливо втомитись. Моделі Fendi мали вигляд грецьких богинь або німф з дна ріки. Мені сподобалось ідеальне поєднання макіяжу та прикрас — ідея Пітера Філіпса підкреслити сяйво волосся хайлайтером для обличчя була просто чудовою», — Аріна Шабанова, журналістка Vogue Russia.
«На показі Viktor & Rolf майстерно поєдналися класика з естетикою панку із середини 1980-х. Візажист Девід Коппелаар наніс на обличчя моделей блідий тональний крем, блідо-сріблясто-сірий рум’янець і додав трішки металевого фінішу на губи та повіки — таке поєднання надало перчинки образам. Ці пігменти водночас стали втіленням сміливості, яка нам так потрібна саме сьогодні», — Клаудія Вальдес, б’юті-редактор Vogue Мексика та Латинська Америка.
«Квіткові коронки у Chanel були дивовижними. Я вважаю цей контраст між стриманими зачісками з проділом чітко по центру голови та пишністю квітів просто розкішним», — Стефані Нойройтер, художній директор та б’юті-директор Vogue Німеччина.
«На показі Chanel мені надзвичайно сподобалося гладке, блискуче волосся, поєднане зі стриманим матовим макіяжем. Це мало дуже природний й легкий вигляд, водночас тіні для повік у мідному відтінку красиво та ненав’язливо підкреслили очі», — Міхаліна Муравська, директор моди та краси Vogue Польща.
«Через те, що зараз у всіх публічних місцях ми носимо медичні маски, у макіяжі почали ставити акцент на шкірі й більше підкреслювати очі. Саме це змусило мене полюбити червоні тіні для повік на показі Chanel, поєднані з максимально природною шкірою», — Еміко Коїчі, журналістка Vogue Thailand.
«Багатьох глядачів привабили саме квіткові корони із шоу Chanel. Але те, що привернуло мою увагу, — це стримані зачіски, як у Джил Кортлев. Це ідеальний варіант повсякденного образу. Я передбачаю, що коли у Великобританії знову відкриються перукарні, на цей стиль буде великий попит», — Ханна Коутс, журналіст цифрового видання Vogue Великобританія.
«Ідея шоу Rahul Mishra підсумовує дух 2021 року для мене: шовковисті брови, м’які зволожені губи, ідеальна шкіра, яка сяє завдяки догляду й достатньому сну, а також гра на природному кольорі очей», — Снеха Манкані Vogue India
«Мені дуже сподобалося, як елегантність золотистого волосся перегукується панк-енергією у Schiaparelli. Яскраво-світле волосся ідеально поєднується з ефектною помадою, головним акцентом образів», — Беатріс Граф, б’юті-редактор в Digital Edition Vogue Німеччина.
Подписывайтесь на наш Instagram и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!