Тренди й антитренди індустрії краси у 2021 році

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Стоматологія від А до Я

Домашні б’юті-процедури, концепція clean beauty і безпечні складові – головні тренди індустрії краси в найближчому майбутньому серед українських споживачів. Які пункти ще увійшли до цього списку, а які очолили рейтинг антитрендів – у матеріалі Beauty HUB.

Компанія YouScan (платформа для аналітики соціальних медіа на базі штучного інтелекту. – Прим. ред.) представила результати дослідження beauty-трендів в Україні, проведеного за допомогою аналізу 3,5 млн публікацій у соціальних медіа з 1 січня по 11 листопада 2020 року. Найбільш активно обговорюють сферу краси жінки у віці від 25 до 34 років.

Тренди в догляді та макіяжі 2021

Популярністю також буде користуватися масажний ролер із рожевого кварцу (скребок гуаша), гіпоалергенна косметика, шимер, вітамін С і спіруліна.

Найбільш обговорюваними в соцмережах косметичними інгредієнтами стали колаген, антиоксиданти й алое вера. Про них користувачі відгукуються переважно позитивно.

А серед небажаних складових косметики виявилися сульфати, силікони і формальдегід. 44% аудиторії соцмереж вважають, що ці компоненти негативно впливають на здоров’я.

Антитренди в догляді, макіяжі та фарбуванні 2021

Серед антитрендів 2021 року – фарбування волосся в стилі омбре, збільшення губ і термоліфтинг. У макіяжі знижується популярність смокі айс, червоної помади і хайлайтера.

Свій вплив на індустрію краси зробила і пандемія. Через локдаун на 15% зросла обговорювана тема SPA в домашніх умовах. Водночас інтерес до збільшення губ, процедур із додаванням ботокса, електропорації, а також до всіх послуг категорії Premium знизився.

З повною версією дослідження про те, як змінюється ставлення споживачів до індустрії краси, можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно ми також розповідали про 12 корейських б’юті-тренди, які будуть популярні 2021 року серед шанувальників K-beauty.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!