«А на душі лайки»: DANTES презентував кліп на пісню «Якби»

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Все про грибкову хворобу

  • Стоматологія від А до Я

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Владимир Дантес

У першій половині листопада Володимир Дантес випустив пісню «Якби», а вже сьогодні ми можемо насолоджуватися кліпом на даний трек.

Український співак DANTES представив кліп на пісню «Якби», яка пару тижнів тому підкорила серця слухачів. Композиція швидко стала хітом і сьогодні є однією з найпопулярніших пісень виконавця.

Як розповів Володимир, трек написав його шанувальник. «Мені на пошту приходять багато демок, але, на жаль, більшість не підходить. І тут один хлопець – Рома – надіслав пісню, яку співав/читав речитатив під укулеле. І вона мене так сильно зачепила!»

Сьогодні на YouTube-каналі DANTES вийшов кліп на цю композицію, що розповідає історію двох закоханих, яким час розлучитися.

«У кліпі я вирішив зробити те, чого раніше не робив. По-перше, я звернувся до хореографа-постановника Дениса Стульнікова, щоб він навчив мене пластиці і танцювальним рухам. По-друге, я спеціально схуд для зйомок. І поки герой пісні «Якби» не може прийняти якесь рішення, я зважився на щось нове для себе в цьому кліпі», – поділився Володимир Дантес.

Режисером відеороботи став Леонід Колосовський.

Нагадаємо, що минулого тижня дебютною піснею і кліпом здивувала шанувальників дружина співака Надя Дорофєєва.

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!