Надя Дорофєєва представила перший сольний трек і кліп

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Надя Дорофеева

Під псевдонімом DOROFEEVA колишня учасниця відомої групи «Время и Стекло» випустила свій дебютний сольний трек Gorit і кліп на нього.

У жовтні популярний український гурт «Время и Стекло» провів серію прощальних концертів по всій Україні, після яких Надя Дорофєєва вирушила в сольне плавання. Перший трек співачки під псевдонімом DOROFEEVA чекати довелося недовго – увечері 19 листопада Надя порадувала своїх шанувальником не тільки дебютною піснею Gorit, а й яскравим динамічним кліпом.

Трек був написаний Надею Дорофеєвою, а співавтором виступив продюсер співачки Потап. Композиція розроблена за участю MOZGI Studios.

«Коли падаєш в любов з головою, і ще не знаєш – це до ранку? А може навіть довше? А може назавжди?» – прокоментувала пісню Надя Дорофєєва.

Режисером відеороботи є Таня Муіньо. Вона ж працювала і над демонстрацією стилю, музики та естетики виконавиці під псевдонімом DOROFEEVA, метою було показати, як змінилася Надя і якою постане в новому амплуа.

Дебютний трек Gorit вийшов очікувано динамічним і, без сумнівів, стане одним із хітів сезону. У кліпі артистка танцює і постає перед нами в кількох спокусливих образах.

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також