Адвент-календар Beauty HUB 2020: б’юті-колаген від Doppelherz

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Адвент-календарь Beauty HUB 2020: бьюти-коллаген от Doppelherz

Як би ми не намагалися продовжити свою красу ззовні, час впливає на нас зсередини. Аби призупинити його руйнівний вплив, доводиться піклуватися про свій організм за допомогою вітамінів краси. Що таке колаген, який він буває і навіщо потрібен сучасним жінкам? Давайте розбиратися.

Колаген – найпоширеніший білок у нашому організмі. Пік його вироблення припадає на 20-річний вік, з 25 років кількість колагену починає зменшуватися, що призводить до втрати якості шкіри, волосся, зниження пружності, гладкості шкіри, в тому числі на животі та стегнах, хрускоту в суглобах.

Після 45 років люди недоотримують до 30% колагену, що в подальшому призводить до розвитку артрозу, підвищеної ламкості кісток тощо. У виробництві найпопулярнішими є колагени I і II типу, оскільки вони найефективніші для шкіри і суглобів. Найбільш засвоювана форма колагену – гідролізат. Він засвоюється тільки в розчиненому вигляді, і краще за все купувати колаген вже в рідкій формі.

У ланцюжку процесів виробництва власного колагену залучено колагенові пептиди, вітаміни С, Е, мідь і цинк. Всі ці мікроелементи стали основою колагенового коктейлю «Доппельгерц Бьюті». Для більш прицільної дії на шкіру він також містить вітамін А, біотин і екстракт ягід асаї.

У цьому продукті використано колагенові пептиди I типу Verisol, ефективність яких доведено подвійним сліпим плацебо-контрольованим дослідженням. Перші ознаки ефективності колагену працюють на другий тиждень прийому. Для досягнення оптимального результату рекомендується вживати колаген «Доппельгерц Бьюті» протягом двох місяців.

Колагени «Доппельгерц Бьюті» – більше, ніж вітаміни краси. Вони допоможуть організму залишатися молодим не тільки ззовні, але і зсередини. Краса – це ознака здоров’я. Залишайтеся здоровими і красивими з Doppelherz! Придбати можна за посиланням.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також