Адвент-календар Beauty HUB 2020: питний колаген від Doppelherz

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Адвент-календарь Beauty HUB 2020: питьевой коллаген от Doppelherz

Колаген увійшов в наше життя як продукт для краси і молодості. Однак як розібратися з тим, який колаген тобі потрібен, чому ефект не помітний і в якій формі його приймати – ці питання часто залишаються без відповіді. Ми розповімо про колагени від перевіреного німецького виробника – «Доппельгерц».

Почнемо з «Колагену 11 000 PLUS». Цей колаген не діє локально на шкіру. Він закриває потреби в колагені наших кісток, суглобів, м’язів. Однак саме прийом «Колагену 11000 Плюс» допоможе жінкам старшого віку, а також всім, хто активно займається спортом, поліпшити результати колагенів краси. Оскільки наш організм краще знає, що йому потрібно, дуже часто колаген для краси осідає в кістках і суглобах. Щоб цьому запобігти, перед курсом колагену для краси, пропийте «11000 Плюс».

Основним компонентом цього продукту є пептидний гідролізат колагену І типу, спеціально підібраний для роботи з опорно-руховою системою. Також до цього коктейля входять інші важливі компоненти: хондроїтину сульфат – забезпечує м’яке ковзання поверхні суглобів. Вітамін С сприяє синтезу власного колагену. Вітамін D3 відіграє важливу роль у підтримці кісток. Мідь важлива в попередженні руйнування хрящів. Селен бере участь в антиоксидантних процесах.

Collagen 11000 Plus відновлює загальну кількість колагену в усьому організмі. Для точкового дії на шкіру після курсу «Колагена 11000» рекомендується пропити курс б’юті-колагену від «Доппельгерц». Орієнтовна ціна 781 грн. Придбати можна за посиланням.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також