Адвент-календар Beauty HUB 2021: Angel Schlesser, “Фам Мажік”

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Angel Schlesser, Femme Magique

В святковий період кожній жінці особливо хочеться огорнутися серпанком надзвичайного аромату. Сьогодні поговоримо про новинку в парфумерії, яка приємно здивує кожну.

Б‘юті-індустрія щоразу стрімкіше розвивається, даруючи нам можливість насолоджуватися абсолютно новими парфумерними нотами і сміливими поєднаннями. Одну з найбільш цікавих ольфакторних композицій цьогоріч представив іспанський бренд Angel Schlesser, розпочавши нову главу в історії легендарного аромату “Фам”, вперше представленого в 1999 році. Ане Айо, одна з найталановитіших парфумерок, оновила аромат, створивши багату та захоплюючу парфумерну композицію.

У верхніх нотах нового аромату “Фам Мажік” цитрусова свіжість грейпфрута, цитрона та бергамота пом’якшується вітамінною насолодою малини.  У нотах серця відчутні квіткові акорди гарденії, жасмину, квіток апельсина та ірису, які розкриваються в повітрі гіпнотичною насолодою. Базові ноти створено на основі амбри, яка посилює чуттєвість теплого контрасту між ваніллю та лакрицею, мускусом та кедром. У цьому неймовірному поєднанні акордів полягає весь європейський мультикультуралізм Ане Айо, яка провела дитинство в Іспанії, навчалася в Англії, жила в Німеччині та Португалії і багато років працювала у Франції. Завдяки своїй багатогранності, аромат по-різному розкривається на кожній жінці, змішуючись з природним запахом шкіри і підкреслюючи її неповторність. 

Angel Schlesser, Femme Magique
Angel Schlesser, Femme Magique

Для упаковки “Фам Мажік”  було створено особливий відтінок  пурпурового, що символізує духовність, окультизм та таємничість. Такий самий колір став окрасою і для культової прямокутної форми флакона аромату. Упаковка не потребує додаткового подарункового пакування – вона сама по собі випромінює святковий настрій. 

Анжел Шлессер. Фам Мажік. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел.: (044) 33-77-000, www.hexagone.ua

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також