Адвент-календар Beauty HUB 2021: Bruno Vassari, Skin Defense Booster Capsules

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Bruno Vassari, Skin Defense Booster Capsules

Універсальна сироватка для обличчя, ще й у особливому форматі – відмінний подарунок на Новий рік як рідним, так і собі. Редакція Beauty HUB розповідає про засіб, який сподобається всім.

Достойним варіантом доглядового засобу для обличчя є сироватка з пребіотиками від професійного бренду Bruno Vassari.Продукція компанії представлена в найкращих салонах більше ніж 50-и країн світу і позиціонується як еталон якості та ефективності. Саме тому цей засіб можна купувати навіть тим, хто особливо ретельно ставиться до вибору б’юті-засобів. 

Омолоджувальна сироватка глобальної дії розроблена спеціально для захисту шкіри як від фотостаріння, так і від оксидативного стресу. До складу засобу входить потужний відновлювальний комплекс пребіотиків та пробіотиків, а також ксименинова кислота та сік кореня якона. Цей мікс інгредієнтів сприяє регенерації пошкоджених зон шкіри, ефективно розгладжує зморшки на обличчі і надає ліфтинг-ефект. Вітамін Е, який теж міститься у складі засобу, глибоко зволожує епідерміс, даруючи йому природне сяйво і здоровий вигляд. Комплекс активних компонентів у складі робить сироватку відмінним засобом для використання як вранці під макіяж, так і ввечері перед сном. 

Bruno Vassari, Skin Defense Booster Capsules

Важлива особливість сироватки – спеціальний формат. Засіб представлено в одноразових капсулах, які виробник радить відкривати одразу перед використанням. Оскільки продукт зберігається в ідеальному пакуванні, формула надовго залишається максимально ефективною. В наборі представлено 60 капсул, орієнтовна вартість 2 557 грн. 

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також