Адвент-календар Beauty HUB 2021: Hillary Cosmetics, набір для комплексного догляду за шкірою обличчя Hillary Perfect 9

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Дорогим серцю людям часто хочеться подарувати все й одразу, від незабутньої емоції до цілої лінійки для догляду за собою. Редакція Beauty HUB знає, у який спосіб це можна зробити.

Ідеальним подарунком на новорічні свята може стати бокс від українського бренду Hillary Cosmetics. Він містить дев’ять повнорозмірних продуктів, які роблять б’юті-рутину простою і приємною, а стан шкіри — кращим. ⠀

Із засобів для вмивання до набору входять пінка та гідрофільна олія. Система двоетапного очищення дозволить м’яко, але якісно видалити забруднення, прибрати залишки макіяжу та себуму зі шкіри. До комплекту також входить убтан — відмінний засіб для м’якої ексфоліації. Засіб складається з 18-ти натуральних компонентів (нутового борошна, трав’яних, ягідних і фруктових порошків та глини). Він відлущує ороговілі клітини, позбавляє чорних цяток, надає шкірі обличчя сяючого вигляду та дбає про мікробіом. Тонік — необхідний засіб у догляді за шкірою, що також є в складі набору. Саме тонік балансує pH шкіри після очищення, а також слугує провідником активних компонентів доглядальних засобів у глибокі шари шкіри.

Hillary Cosmetics, Hillary Perfect 9

У боксі Hillary Perfect 9 ви знайдете три сироватки для інтенсивного догляду — гіалуронову, легкий олійний флюїд та відновлювальну для зони навколо очей. Ці продукти забезпечать тривале зволоження, покращать еластичність і пружність шкіри, подарують їй сяйво та рівний тон.

Мастхев догляду за шкірою — крем — також є в наборі. Засіб із натуральними оліями не тільки зволожує та живить, але й захищає шкіру, дбаючи про здоров’я її рогового шару. Повітряна мус-маска на основі водоростей стане чудовим доповненням до основного догляду, адже вона насичує шкіру вологою, пом’якшує та розгладжує.

Набір можна підібрати за типом шкіри. Повна вартість набору 3562 грн, але до 31.12 можна придбати зі знижкою 50 %.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також