Адвент-календар Beauty HUB 2021: «Доппельгерц», «Коллаген 11 000 Плюс»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Мабуть кожен із нас в новорічні побажання записує «здоров’я», вкладаючи в це слово як тонус організму в цілому, так і ідеальний стан шкіри, нігтів та волосся. Сьогодні розповімо про засіб, який допоможе вам зберігати тіло в ідеальному стані.

Колаген — це основа сполучних тканин організму. По суті, він склеює наші кістки, хрящі, шкіру, тканини внутрішніх органів. Колаген забезпечує міцність та еластичність сполучної тканини, робить шкіру більш пружною та рятує від провисання. До 35 років організму не вистачає близько 15%, а до 45 років – 30% колагену. Це призводить до появи зморшок на обличчі, скарг на хрускіт у суглобах та збоїв в роботі внутрішніх органів. 

Адвент-календарь Beauty HUB 2021: «Доппельгерц», «Коллаген 11000 Плюс»

Всім, хто активно займається спортом, фітнесом, тим, хто мав переломи, або інші травми опорно-рухової системи медики рекомендують приймати «Коллаген 11 000 Плюс» від «Доппельгерц». Жінкам 40+ ця добавка також потрібна, щоб підтримувати кількість колагену в організмі та стимулювати його вироблення. Колаген допоможе залишатися не тільки здоровішим, але й красивішим, розгладжуючи зморшки та попереджаючи розвиток целюліту.

Основним компонентом «Коллагену 11 000 Плюс» від «Доппельгерц» є пептидний гідролізат колагену 1-го типу. Також до цього коктейлю входять інші компоненти для підтримки опорно-рухової системи: хондроїтину сульфат – забезпечує м’яке ковзання поверхні суглобів. Вітамін С – сприяє синтезу власного колагену. Dітамін D3 – відіграє важливу роль у підтримці кісток. Мідь важлива у запобіганні руйнації хрящів, також вона грає одну з провідних ролей у синтезі колагену, а селен бере участь у антиоксидантних процесах.

«Доппельгерц» — бренд німецької компанії «Квайссер Фарма», виробницво якої знаходиться у Фленсбурзі, а продукти продаються у більш ніж 60 країнах світу вже понад сто років. Бренд також добре відомий в Україні, цього року він отримав три нагороди української народної премії, у Німеччині — статус «Бренду року» в номінації дієтичних добавок. Орієнтовна ціна 1 000 грн. 

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також