Адвент-календар Beauty HUB 2021: Dr Irena Eris, #Circalogy

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Стан і зовнішній вигляд нашої шкіри залежить від циркадних ритмів, або, іншими словами, біологічного годинника. Сьогодні нормалізувати циркадний ритм шкіри можна не лише класичним методом, але й за допомогою косметичних засобів.

Синхронізувати добовий, або циркадний ритм шкіри, помітно покращуючи її стан і запобігаючи передчасному старінню, стало дуже просто з появою лінійки #Circalogy від бренду Dr Irena Eris. До складу кожного засобу входить інноваційний комплекс #Bio-Chronocell, він нейтралізує вплив синього світла, що спричиняє стрес, гармонізуючи фізіологічний добовий ритм шкіри. Вдень він підсилює ендогенні захисні процеси і регулює основні параметри шкіри, включаючи зволоження, секрецію себуму і рівень меланіну. Вночі він ефективно виводить токсини і активізує природні механізми відновлення. Відтак #Circalogy допомагає стерти сліди стресу і втоми та дарує шкірі гарний і здоровий вигляд.

Dr. Irena Eris, Circalogy
Dr. Irena Eris, Circalogy
Dr. Irena Eris, Circalogy
Dr. Irena Eris, Circalogy

До лінійки входить чотири базових засоби:

Ранковий крем містить натуральні олії та рослинні екстракти, завдяки чому зволожує шкіру, підкреслюючи її природну красу і запобігаючи появі вікових змін. Нічний крем з лінійки створено для того, аби зволожувати, відновлювати  шкіру і усувати сліди стресу і втоми. Засіб насичено вітаміном B3 та ефірною олією сачі інчі, ці компоненти покращують природний відтінок шкіри, заспокоюють її і запобігають передчасному старінню.

Dr. Irena Eris, Circalogy
Dr. Irena Eris, Circalogy

Крем для шкіри навколо очей миттєво освітлює параорбітальну зону, приховуючи сліди втоми, а також перешкоджає  появі почервонінь та зморшок. Екстракт горобини покращує мікроциркуляцію, усуваючи темні кола і набряклість під очима. Натуральні рідкі воски зволожують і живлять шкіру, а стробоскопічні пігменти підкреслюють її свіжий вигляд.

Гелева нічна маска з потужними живильними і відновлювальними властивостями знадобиться тоді, коли потрібно миттєво заспокоїти, відновити гідроліпідний баланс та повернути природне сяяння шкіри. Вона регулює секрецію себума і забезпечує шкіру життєво важливими вітамінами. Зручно те, що маску не потрібно змивати, вона повністю поглинається шкірою.

Др Ірена Еріс. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел.: (044) 33-77-000, www.hexagone.ua

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також