Адвент-календар Beauty HUB 2021: 3D догляд за шкірою від Mary Kay

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Mary Kay, TimeWise Age Minimize 3D

Набір якісної косметики — подарунок, який символізує найвищий прояв турботи про себе або рідних. Здебільшого тому, що якнайкраще засоби працюють у комплексі. Редакція Beauty HUB допоможе визначитися з ідеальним б‘юті-набором.

Старіння шкіри лише на 20 % зумовлено природним процесом. Решта — результат впливу зовнішніх факторів. Саме тому в догляді за обличчям важливо звертати особливу увагу на захист шкіри і запобігати новим пошкодженням так само ретельно, як і боротися з наявними.

Призупинити процес старіння шкіри допоможе регулярний ритуал догляду за обличчям, до якого обов’язково повинно входити очищення та якісне зволоження. Універсальний антивіковий комплекс для догляду за шкірою можна знайти у Mary Kay. Бренд розробив набір, який містить усі необхідні засоби у двох форматах — для комбінованої/жирної та сухої/нормальної шкіри. 

До складу набору входять:

 • очищувальний засіб 4 в 1 TimeWise® Age Minimize 3D®;
 • денний крем TimeWise® Age Minimize 3D®;
 • нічний крем TimeWise® Age Minimize 3D®;
 • крем для шкіри навколо очей TimeWise® Age Minimize 3D®.

Mary Kay, TimeWise Age Minimize 3D

Набір TimeWise® Age Minimize 3D® від Mary Kay має “тривимірну” дію на покращення стану шкіри: забезпечує молодший вигляд, запобігає появі нових ознак старіння, а також знижує негативний вплив забруднення навколишнього середовища й синього світла.

До складу кожного засобу входить потужний запатентований комплекс Age Minimize 3D®, який усуває заломи, розгладжує зморшки покращує текстуру й колір шкіри. За допомогою антивікових пептидів у складі комплекс підтримує природний рівень колагену та еластану в шкірі, щоб допомогти їй зберігати пружність та еластичність. За захист шкіри від впливу зовнішніх факторів відповідає цілий спектр антиоксидантів у складі. Наприклад, вітамін B3, який зміцнює шкіру й будує природний бар’єр, та інкапсульований ресвератрол, що бореться з вільними радикалами і, як бонус, вирівнює тон шкіри. 

Набір ідеально підходить для щоденного використання. Памятайте, що лише регулярний підхід і правильні щоденні б’юті-звички стануть запорукою красивої і здорової шкіри в майбутньому. Орієнтовна вартість набору 2 900 грн.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте цікаві матеріали від Beauty HUB!

читайте також