Адвент-календар Beauty HUB 2021: Icoone, Laser Med

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Адвент-календар Beauty HUB 2021: Icoone, Laser Med

Вішліст на Новий рік від Beauty HUB – це не лише про косметичні засоби, але й способи, як стати кращою версією себе. Про один з них ми сьогодні поговоримо.

Ми звикли, що боротьба за ідеальну форму тіла – це завжди тривалий процес із кардинальною зміною харчових звичок, фізичними навантаженнями, а в особливих випадках навіть операційним столом. Але в наш час цей процес можна прискорити за допомогою інноваційних процедур. Одна з найбільш популярних та ефективних – Icoone. Великий плюс її в тому, що Icoone не лише допомагає досягти неймовірних результатів, але й водночас оздоровлює тіло.

Апарат Icoone створено за використання запатентованої технології Roboderm – мікроальвеолярної точкової аспірації. Працює вона наступним чином: на двох роликах знаходиться безліч отворів, які здійснюють до 21 000 мікростимуляцій і створюють механічні коливання на тканинах на клітинному рівні, що призводить до підвищення енергетичного обміну. Відтак апарат пришвидшує природний метаболізм і сприяє швидкому схудненню. Особливо тішить те, що ефект зберігається навіть після завершення курсу процедур.

Адвент-календар Beauty HUB 2021: Icoone, Laser Med

Технологія Icoone продумана таким чином, що вона не розтягує дерму і не травмує судини, на відміну від деяких інших апаратів. Навпаки, методика Icoone доповнена двома фізичними діями: LED та LASER. LED 650 нм стимулює фібробласти, збільшуючи вироблення колагену та еластину, тобто дарує ефект ліфтингу, ущільнює шкіру, покращує тургор та еластичність шкіри. LASER 915 нм працює з підшкірно-жировою тканиною, зменшуючи енергетичний обмін адипоцитів (клітин, які відповідають за накопичення жиру). І таким чином ми отримуємо активну стимуляцію ліполізу – зменшення жирових відкладень та проявів целюліту.

Завдяки комплексному впливу одразу різних технологій процедура апаратом Icoone діє на всі процеси, які відбуваються у шкірі, забезпечуючи дренаж, стимуляцію кровообігу, корекцію об’ємів та покращення якості дерми. Результат, помітний після першої процедури, дає як поліпшення естетичного стану, так і активно відновлює здоров’я шкіри.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також