Адвент-календар Beauty HUB 2021: Meder Beauty Science, зволожувальний крем із пребіотиком Derma Fill

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Зволожувальних засобів забагато не буває, особливо в холодний період року. Тож крем із багатим складом і пребіотиками має всі шанси стати мастхевом для вас або ваших рідних.

У зимовий період, мабуть, кожен зустрічається з проблемою сухості шкіри. Єдиним спасінням від зневоднення, утворення заломів і лущення стає використання крему.

«Продукт грудня» легендарної швейцарської марки Meder Beauty Science зволожувальний крем Derma Fill стане ідеальним засобом для вирішення проблеми зимової зневодненості шкіри та чудовим способом зустріти Новий рік із сяючим обличчям.

Meder Beauty Science

Чарівний крем вирішує одразу цілий комплекс завдань. Гіалуронова кислота в його складі наповнює шкіру вологою, заспокоює та розгладжує її. Екстракт водоростей відновлює мінеральний баланс у роговому шарі та заповнює дефіцит амінокислот в епідермісі, а отже, покращує стан обличчя і запобігає зневодненню. 

Як і всі засоби Meder Beauty Science, Derma Fill — це «мікробіом-френдлі» крем: пребіотик «Біоеколія» відновлює різноманітність та забезпечує здоров’я мікробіому шкіри (захисної плівки, яка охороняє обличчя від потрапляння інфекцій і втрати вологи). Мікробіом-дружня пептидна плівка посилює синтез колагену та еластину й до того ж захищає шкіру від негативної дії забрудненого повітря.

Meder Beauty Science

Ну й найголовніше, Derma Fill забезпечує глобальне об’ємне зволоження шкіри, заповнює дрібні зморшки, розгладжує шкіру та стане ідеальним праймером для святкового макіяжу. Недарма цей засіб вибирають зіркові візажисти! До речі, як і всі продукти місяця, у грудні Derma Fill можна купити з приємною знижкою. Саме час внести його до різдвяного віш-листа! Об’єм продукту 50 мл, орієнтовна вартість 3 120 грн. 

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також