Адвент-календар Beauty HUB 2021: пілінги B-Twin System

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

B-Twin System

Пілінги особливо інтенсивно відновлюють шкіру й забезпечують привабливий вигляд обличчя. Напередодні новорічних свят такий ефект буде як ніколи доречним.

Правильне й ретельне відлущування обличчя — панацея для всіх типів шкіри. Разом із відмерлими клітинами ми видаляємо зі шкіри шлаки, токсини й надлишки себуму, які можуть забирати нашу молодість і природну красу. Косметологи сходяться на думці, що одними з найефективніших засобів для ексфоліації є хімічні пілінги: вони допомагають не лише очистити, але й омолодити шкіру обличчя і зробити її здоровішою.

Професійні пілінги B-Twin System — справжня знахідка для безпечного оновлення, оздоровлення шкіри та якісного омолодження. Італійську лінійку засобів створено для вирішення цілого спектру естетичних проблем зі шкірою обличчя, шиї та декольте від пігментації, нерівного тону, зморшок до розширених пор та акне.

B-Twin System

Продукція B-Twin System випускається комплектами, у які входять бустери, пілінги, нейтралізатори і сироватки. Сила системи B-Twin полягає в тому, що завдяки оптимальному балансу альфа- і бета-гідрокислот та інших компонентів, засоби діють одразу на різні шари шкіри і приносять результат дуже оперативно.

Процедури B-Twin абсолютно комфортні як для фахівців, так і для пацієнтів. Засоби не спричиняють болю, відчуття стягнутості та сухості, а також не потребують реабілітації. Протокол лікування також максимально простий для косметологів (всього 4 етапи), а сама процедура триває орієнтовно пів години. Важливо те, що процедура безпечна навіть у період активної інсоляції.

Пілінги B-Twin мають усі шанси стати вірним союзником косметологів у розв’язанні широкого спектру дерматологічних проблем. Подбайте про шкіру ваших пацієнтів разом із засобами нового покоління B-Twin.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також