Акторка Вітні Пік – нове обличчя аромату Coco Mademoiselle Chanel

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Компанія Chanel поділилася інформацією щодо нового обличчя аромату Coco Mademoiselle – ним стала відома канадська акторка угандійського походження Вітні Пік.

Вітні Пік – молода 20-річна канадська акторка, яка стала широко відомою публіці після того, як зіграла одну з головних ролей у ребуті молодіжного серіалу «Пліткарка» 2021 року. Також юна зірка виконала головну роль у кінокартині «Фокус-покус 2» Енн Флетчер, зігравши разом з Бетт Мідлер та Сарою Джессікою Паркер.

Вітні не вперше співпрацює із Chanel. Вона була амбасадоркою бренду, музою кампанії 22 Handbag разом із Лілі-Роуз Депп і Маргарет Куеллі, а відтепер стала і новим обличчям аромату Coco Mademoiselle Chanel.

«Радість, настрій та енергія Вітні Пік заразливі. Вона є втіленням сучасної молоді, чия допитливість, впевненість у житті, жага до вражень і відсутність упереджень перегукуються з темпераментом молодої Коко Шанель. Вона є втіленням оригінальної особистості Coco Mademoiselle – молодої жінки, яка рухається назустріч своєму призначенню, щоб стати тією, ким вона є насправді і ким хоче бути», – зазначають у Chanel.

Нова рекламна кампанія Coco Mademoiselle з Вітні Пік буде представлена ​​в березні 2023 року.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також