Альгінатні маски для обличчя: у чому секрет б’юті-засобу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Альгинатные маски для лица: в чем секрет бьюти-средства

Альгінатні маски заполонили полиці магазинів і косметичних корнерів не так давно, але вже встигли стати улюбленцями б’юті-блогерів та світових зірок. Чим вони відрізняються від звичних масок і чи справді можуть подарувати wow-ефект, читайте просто зараз.

Навіть далекі від б’юті-сфери люди  однозначно читали похвальні оди альгінатним маскам. Є безліч інформації про те, що ці косметичні продукти буквально стирають з обличчя дрібні зморшки, підтягують шкіру, покращуючи її еластичність, а також освіжають епідерміс і дарують йому здорове сяйво. Теоретично альгінатні маски цілком здатні на таке. Уся справа у їхньому особливому складі.

У чому секрет альгінатних масок

Альгинатные маски для лица: в чем секрет бьюти-средства

В основі альгінатної маски лежить альгінатна сіль, або альгінат натрію. Цей компонент, отриманий із морських бурих водоростей, багатий на мінерали, вітаміни та інші поживні речовини, а також здатен зв’язувати величезну кількість молекул води. Уже завдяки цьому інгредієнту маска має сприятливий вплив на шкіру. Окрім альгінату, до складу масок такого типу також входять інші активні компоненти. Це можуть бути зволожувальні інгредієнти, такі як гіалуронова кислота чи алантоїн; живильні, такі як різноманітні вітаміни; або антивікові, наприклад, колаген або екстракти з різних рослин. Завдяки альгінату допоміжні компоненти маски проникають у глибокі шари шкіри та забезпечують набагато кращий результат, ніж у форматі інших засобів.

Альгінатні маски потрібно буквально приготувати перед нанесенням, змішавши їх з водою або спеціальним розчином. Це мінус у питанні часу, проте ще один плюс у питанні ефективності. Оскільки альгінатна маска поєднується з водою, вона швидко відновлює водний баланс шкіри. Це призводить до значного поліпшення зовнішнього вигляду обличчя — воно стає більш гладким, свіжим та сяючим. Ще одна перевага такої суміші: альгінат всмоктує в себе і виводить токсини зі шкіри.

Альгінатні маски часто називають моделюючими або пластифікуючими продуктами. Все тому, що гель, утворений з альгінатної суміші за декілька хвилин, пластифікується і утворює на шкірі цупку плівку. Вона підтягує контури обличчя, поки компоненти маски проникають глибоко в дерму, живлять і омолоджують її. Маска залишається пластичною, тому не приносить дискомфорту й легко знімається одним рухом.

Кому підійде альгінатна маска

Альгинатные маски для лица: в чем секрет бьюти-средства

Альгінатні маски можна застосовувати для всіх типів шкіри — для нормальної, сухої, жирної, комбінованої і навіть зрілої. Однак для розв’язання різних проблем варто звертати увагу на різні другорядні складники. Якщо ви хочете глибоко очистити пори, варто купувати маску з глинами у складі. У випадку, якщо ваша шкіра потребує живлення та зволоження, беріть продукт із натуральними оліями, а для освітлення або омолодження — з вітамінами. 

Варто згадати, що будь-які типи альгінатних масок ефективно оздоровлюють і зволожують шкіру, покращують кровообіг в клітинах, звужують пори, зменшують набряклість і заспокоюють епідерміс після агресивних процедур. Якщо у ваших планах — зняти набряк і забезпечити шкірі швидкий ліфтинг-ефект, будь-яка альгінатна маска впорається з цим на ура.

Як використовувати альгінатні маски

Альгинатные маски для лица: в чем секрет бьюти-средства

Альгінатна маска буває у вигляді порошку або гелю. Порошок треба розвести водою або спеціальним розчином, який йде в комплекті з маскою. На процес приготування у вас є п’ять хвилин: потім маска застигне і її доведеться викинути. Тому очистіть шкіру заздалегідь, а також можете нанести на неї тонік або сироватку, під альгінатною плівкою вони краще проникнуть у глибокі шари шкіри. Маску не варто наносити під очі й на губи: вона може пошкодити тонку шкіру. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також